Kategoriler
Rehberler

Android: Telefonda Kısa Film ve Hikayeler İzleme

Yabancı dizi, kısa film ve hikaye meraklısıysanız yer, zaman ve mekan tanımazsınız. Özellikle de sevdiğiniz bir dizinin ya da kısa filmin yeni bölümü çıktığında bunu izlemek için internette girmediğiniz site ve tıklamadığınız boş reklam kalmaz. Ancak Android işletim sistemine ve bir akıllı telefona sahip olduğunuzu unutmayın. Telefonda kısa film ve hikayeleri, tek bir uygulama üzerinden izleyebilir, takip edebilirsiniz.

Android: Telefonda Kısa Film ve Hikayeler İzleme

Google Play Store‘da yer alan Viddsee isimli uygulama ile kısa metrajlı filmleri izleyebilir, hikayeleri okuyabilirsiniz. Dram, romantik, belgesel ve komedi türlerinde kısa metrajlı filmleri Viddsee‘de bulabilir ve takip edebilirsiniz.

Viddsee‘yi buraya tıklayarak Android cihazınıza indirebilirsiniz.

Viddsee’de kısa filmleri ve hikayeleri çevrimdışıyken de oynatabilir, İngilizce altyazı desteği ile dilediğiniz her kısa filmi izleyebilirsiniz. Ardarda izlemek istediğiniz kısa filmleri oynatma listesine ekleyebilirsiniz. Her gün yeni eklenen, trend olan kısa filmleri size sunan Viddsee’de, eğer hikaye seviyorsanız, hikaye okuyanların bulunduğu topluluğa katılarak diğer hikaye okuyucularıyla sohbet edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  iPhone ve Android: Gmail'de süresi dolan e-posta nasıl gönderilir?

Viddsee sizden birkaç izin isteyebilir.

Depolama: Kısa filmleri çevrimdışı oynatmak için telefonunuza indirmeniz gerekir.

Ağ bağlantıları: Bir WiFi ağına bağlıyken çevrimdışı filmlerin otomatik olarak indirilmesi için gereklidir. Bu nedenle de film izlerken veri kaydetmeye yardımcı olur.

Cihazdaki hesapları bulma: Bu izin ile Viddsee’de daha hızlı oturum açarsınız.

Alarm: Her Perşembe günü yüklenen yeni filmleri hatırlatması için gereklidir.

Uyku modunu engelleme: Film izlerken ekranın kapanmaması için bu izin çok önemlidir.

Android: Telefonda Kısa Film ve Hikayeler İzleme ve diğer tüm konular hakkında sorularınızı bize forumumuz üzerinden iletebilirsiniz. Forumumuza gitmek için buraya tıklayın.