Kategoriler
Rehberler

Bilgisayardan iPhone’a Müzik Aktarmak

Bilgisayardan iPhone’a müzik aktarmak için kullanabileceğiniz WinX MediaTrans yazılımını yakından tanıyoruz. Apple’ın iOS işletim sistemli iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarına bilgisayardan içerik aktarmak için geliştirdiği çözüm herkesin yakından bildiği iTunes. Bu araç teknoloji konularında çok deneyimli olmayan kullanıcılara karmaşık ve kullanması zor gelebiliyor. Sahip olduğunuz iPhone’a bilgisayarınızdan pratik şekilde müzik aktarmak istiyor olabilirsiniz. WinX MediaTrans programı ile bilgisayardan iPhone’a müzik aktarmak oldukça kolay.

Bilgisayardan iPhone’a Müzik Aktarmak

WinX MediaTrans ile Windows işletim sistemli bilgisayarınızdan iPhone’a kolayca müzik transfer edebilirsiniz. Programın arayüzü oldukça başarılı ve kullanımı da hayli pratik.

Öncelikle WinXDVD resmi sitesini ziyaret edin ve WinX MediaTrans programını indirin. Uygulamanın ücretsiz deneme versiyonu var, müzik aktarmak için ücret ödemek zorunda değilsiniz.

Kurulumun ardından yazılımı çalıştırın. Akıllı telefonunuzu Lightning kablosuyla bilgisayarınıza bağlayın. Bilgisayarınızı cihaz ekranında güvenilir olarak tanımlayın. Yazılım iPhone’unuzu tanımlayacaktır.

Arayüzde Music Manager seçeneğine tıklayın. Sonraki ekranda akıllı telefonunuzda bulunan müzikler ve oynatma listeleri karşınıza gelecektir.

Bilgisayarınızdan iPhone’a müzik kopyalamak istiyorsanız üst kısımdaki Add Music butonuna tıklayın. Bir klasördeki çok sayıda müziği transfer edeceksiniz Add Music menüsü altındaki Add Folder seçeneğini kullanın.

Aktarmak istediğiniz müzikleri seçtikten sonra sağ alttaki Sync butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

iPhone’daki müzikleri bilgisayara aktarmak istiyorsanız ilgili müzikleri seçin ve yazılım arayüzündeki Export seçeneğine tıklayın.

iPhone’dan müzik silmek için ilgili müzikleri seçtikten sonra sağ üst kısımdaki Delete Music seçeneğine tıklamalısınız.

Değişikliğin uygulanması için Sync butonunu kullanmanız gerekmekte.

Yazılımdan iPhone’a müzik dışında video, fotoğraf, e-kitap, ses / zil sesi aktarmak için de faydalanılabiliyor.