Kategoriler
Konular

Şarkı Adını Bilme Oyunları

Müzik bilginiz ve kulağınız sağlam mı? Leb demeden leblebiyi anlayanlardan biriyseniz şarkıları dinleyerek adını bilme yarışmalarını seviyor olabilirsiniz. Bu amaca hizmet eden çok sayıda TV programı var. Benzer deneyimi Android ve iOS uygulamalarında da elde edebilirsiniz.

Şarkı Adını Bilme Oyunları

İşte bu sayede eğlenceli vakit geçirmek ve şarkı dağarcığınızı arttırmak istiyorsanız kurmak istediğiniz oyunu seçin:

SongPop 2

SongPop oyununun ilk bölümünü oynamamış olsanız bile SongPop 2’yi mutlaka denemelisiniz. Diğerlerine karşı yarıştığınız bu oyunda en kısa zamanda doğru cevabı seçmelisiniz. Şarkı ya da şarkıcı adı sorulabilir. Sırayla deneme yapıldığı için kısa süreliğine oyun oynamak isteyenler için de uygun.

SongPop Classic: Music Trivia
SongPop Classic: Music Trivia

Music Quiz

screenshot.1510995249

Puanları toplamak için elinizden geleni yapın ve ipuçlarından destek alın. Bu sayede ilerledikçe daha fazla kategoriyi kullanabilir hale geleceksiniz. Ardından şarkıları Spotify üzerinden açıp dinleme seçeneği de veriliyor.

‎Music Quiz - name that tune !
‎Music Quiz - name that tune !
Music Quiz
Music Quiz
Developer: Mangoo Games
Price: Free

Rock On

İlginizi Çekebilir:  iPhone SE (3. Nesil) mi, iPhone 12 mini mi?

SongPop geliştiricilerinin bir diğer oyunu olan Rock On adından anlaşılacağı gibi Rock müzik alanında iddialı olanları sahneye davet ediyor. Başta hedefinizi belirleyin ve normal biçimde soruları cevaplayın. Liderler listesinde yükselmek için iyi olmanız şart.

Rock On - A SongPop Adventure
Rock On - A SongPop Adventure

Top 90s Music Trivia

screenshot.1510995955

Yaşı ermiş olanların bileceği gibi 90’lı yıllarda müzikler başkaydı ve kalite vardı. Bu tür şarkıları iyi biliyor ve gücünüzü ispatlamak istiyorsanız size hitap eden bir oyun var. Ücretsiz ama reklamlara biraz fazla abanıyor. Son derece zorlu sorular içerdiği söylenebilir.

Pic the Song

screenshot.1510996059

Puzzle türü oyunlar seviyorsanız müzik odaklı puzzle beğeninizi kazanabilir. Fotoğraflar ve diğer bilgiler eşliğinde cevabı bulmaya çalışın ve altta yer alan harfleri doğru sıralamayla ekrana taşıyın. Şarkıyı almak istiyorsanız ardından iTunes butonuna tıklayabilirsiniz.