Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android: WhatsApp Mesajlarını Çevrimiçi Görünmeden Cevaplama ve Okuma

WhatsApp‘a girmek istemiyor ya da çevrimiçi ibaresinin görünmesini istemiyorsunuz. Ancak cevap vermeniz gereken bir konu var. Muhtemelen düşündüğünüz ve yapacağınız ilk şey WhatsApp > Ayarllar > Hesap > Gizlilik > Son Görülme > Hiç Kimse adımını izlemek olacaktır. Buna gerek kalmadan WhatsApp’ta çevrimdışı olarak, size gelen mesajlara yanıt verebilirsiniz.

Android: WhatsApp Mesajlarını Çevrimiçi Görünmeden Cevaplama ve Okuma

WhatsApp mesajlarını çevrimiçi görünmeden cevaplayabilirsiniz. Bir Android Nougat sürümüne sahip olan akıllı telefonunuz varsa, WhatsApp’ta çevrimiçi görünmeden, gelen mesajları cevaplamanın en kolay yolu bildirim sekmesine düşen mesajı bildirim ekranında görüntülemek ve Yanıtla‘ya basarak mesajınızı yazmaktır.

WhatsApp mesajlarına çevrimiçi görünmeden cevap vermek için en etkili yöntemlerden birisini uygulamak içinde aşağıdaki adımları takip edin:

1- Akıllı telefonunuzdaki WiFi veya mobil veri bağlantısını devre dışı bırakın. 

2- WhatsApp’ta yanıt vereceğiniz mesaja dokunun. 

3- Mesajı yazın ve gönderin. Daha sonra WhatsApp’tan çıkın. 

4- WiFi’yi veya mobil veri bağlantısını tekrar aktifleştirin. WhatsApp, telefonunuzda bir internet ağına erişim sağladığında mesajları karşı tarafa iletecek.

WhatsApp Mesajlarını Çevrimiçi Görünmeden Okuma

WhatsApp mesajlarını çevrimiçi görünmeden yani WhatsApp’a girmeden okuyabilirsiniz.

Telefonunuza Unseen isimli uygulamayı indirin. Uygulamayı indirmek için buraya tıklayın. Bu uygulama ile telefonunuza gelen WhatsApp mesajlarını WhatsApp’a girmeden okuyabilirsiniz. Ancak uygulamada, WhatsApp’tan gelen mesajlara çevrimiçi görünmeden yanıt vermek mümkün değildir.

Android: WhatsApp’ta Gelen Mesajlara Çevrimdışı Olarak Cevap Verme ve Okuma konusunda ya da diğer tüm konular hakkında aklınıza takılan bir soru varsa, bu soruları forumumuz üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz. Forumumuza gitmek için buraya tıklayın.