Kategoriler
Haberler

ZTE Nubia Z17 Türkiye’ye Giriş Yaptı

Akıllı telefon sektöründe fiyat – performans ürünü olarak emin adımlarla ilerleyen ZTE, Nubia Z17 modeliyle de akıllı telefon pazarına katıldı. ZTE, daha önce Türkiye’nin akıllı telefon pazarında yer almıyordu.

Xiaomi ve Huawei gibi markaların son dönemlerde ürettiği ve kullanıcıların beğeniyle karşıladığı akıllı telefonları, Türkiye pazarında da büyük ilgi görüyor. ZTE farklı modelleriyle, Türkiye’de satılmamasına rağmen, ZTE’yi birçok akıllı telefon kullanıcısı tercih ediyor.

Fiyat – performans ürünü olarak değerlendirilebilecek telefonlar listesine ismini yazabileceğimiz akıllı telefon üreticisi ZTE, Aranota ve KVK garantisi altında telefonlarına garanti verecek.

ZTE Nubia Z17 Türkiye'ye Giriş Yaptı

Türkiye’de akıllı telefon piyasasına girecek olan ZTE Nubia Z17, Qualcomm Snapdragon işlemcisiyle destekleniyor. ZTE Nubia Z17’de çift arka kamera bulunuyor. Arka kamera f/2.2 diyafram aralığı ve çift 13 MP özelliklerine sahip. Ön kamera ise 16 MP, f/2.0 diyafram aralığında. ZTE Nubia Z17, işletim sistemi olarak Android 6.0.1 Marshmallow‘u kullanıyor. Telefonun iki önemli özelliği de parmak izi okuyucu ve hızlı şarj desteğinin bulunması. Telefonun fiyatı özelliklerine göre 1400 TL ve 1700 TL arası değişiklik gösteriyor.