Kategoriler
Apps & Oyunlar

Sarahah Sorry Our Servers Are Overloaded By Honest People! Hatası

Son dönemlerin popüler uygulaması Sarahah‘taki Sorry Our Servers Are Overloaded By Honest People! hatası ve bu konu ile ilgili ne yapabileceğinize değineceğiz.

Sarahah Kim Mesaj Attı ? Mesaj Atan Kişiyi Öğrenmek. | Sistemblogu

Sarahah kullanıcılara yapıcı yorumlar ile mesajları anonim olarak gönderme ve alma imkanı sunuyor. Uygulamanın hayli sade bir tasarımı var ve kullanımı da oldukça kolay. Benzer diğer ağlardan farklı bir mesaj yanıtlama sistemi var. Mesaj yanıtlama doğrudan değil başka sosyal ağlar üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Şu ana dek 10 milyondan fazla kez indirilen uygulamada hedef dürüst konuşmanın teşviki, insanların olumlu ve olumsuz taraflarının açıkça ve anonim iletilerle aktarılabilmesi. Tabii mesajlar / iletiler anonim olarak gönderildiği için kırıcı yorumlar da yapılabiliyor, bunu uygulamayı kullanmaya başlamadan önce kabullenmek gerek.

Sarahah ülkemizde de kullanıcıları olan bir hizmet ve son dönemde bazı kullanıcılar uygulamada oturum açmak istediklerinde ‘Sorry Our servers are overloaded by honest people! We’re working hard to improve your experience’ hata iletisiyle karşılaşabiliyor.

Sarahah Sorry Our Servers Are Overloaded By Honest People! Hatası

Bu hata Sarahah sunucularının yoğun ilgi nedeniyle tıkanması ve servisin altyapısının yetersiz olması nedeniyle ortaya çıkıyor. Yıllar önce Twitter’da da balina görseli eşliğinde sosyal ağın kapasitesini aştığı ve daha sonra tekrar giriş yapmayı denemeniz gerektiği uyarısını görebiliyorduk. Bu durumun da aynı olduğunu ifade edebiliriz.

Açıkçası bu durumda yapabileceğiniz bir şey yok, Try Again butonuna dokunarak tekrar oturum açmayı deneyebilir veya bir süre bekledikten sonra oturum açma girişiminde bulunabilirsiniz. Akıllı telefon uygulamasında bu hatayı alıyorsanız web arayüzünde oturum açmayı deneyin.

Daha önce Sarahah kurulumu ve hesap oluşturma işlemini burada, uygulamada hesap profil fotoğrafı ekleme işlemini bu yazıda, gelen mesajlara yanıt verme konusunu burada ve uygulamanın gizlilik-güvenlik ayarlarını yapılandırma işlemini bu rehberde aktarmıştık.