Android Oreo: OnePlus 3 ve OnePlus 3T Sorunları ve Çözümleri

REKLAMLAR

Android Oreo güncellemesi ile One Plus 3 ve OnePlus 3T'de birkaç sorun yaşanıyor. Bunların çözümü oldukça basit. Eğer sizde OnePlus 3 veya OnePlus 3T kullanıcısı iseniz, Android Oreo güncellemesiyle telefonunuzda yaşanan sorunlara çözüm arıyorsunuzdur.

Android Oreo: OnePlus 3 ve OnePlus 3T Sorunları ve Çözümleri

1- Başlatıcı Sorunu ve Çözümü

OnePlus 3 ve OnePlus 3T'ye gelen Android Oreo güncellemesinden sonra telefonda duvar kağıdı değiştirmek veya Ayarlar'a gitmek için ana ekrana uzunca basıldığında "Başlatıcı durduruldu" hatası alıyorsanız OnePlus Başlatıcısı'nın önbelleğini temizleyin.

2- Bildirim Hatası

REKLAMLAR

Bildirim çekmecesine gelen mesajları bildirim çekmecesinden yanıtlamak da telefon için sorun olabilir. Bu hata ile karşılaştığınızda telefonu yeniden başlatabilirsiniz. Eğer telefonu yeniden başlatmak işe yaramazsa telefonu fabrika ayarlarına döndürmeyi deneyin.

3- Kişi Arama Sorunu

Rehberde kişi ismi arattığınızda arattığınız kişi listede gözükmüyorsa telefonu yeniden başlatın.

4- Diğer Sorunlar

Android Oreo güncellemesinden sonra OnePlus 3 ve OnePlus 3T kullanıcıları; hızlı şarj tüketimi, kulaklık aracılığıyla müzik dinlerken müzik kontrolleriyle ilgili ve daha fazla sorunla karşı karşıya kalıyor.

Telefonunuzda yaşadığınız tüm sorunları bize forumumuz aracılığıyla iletebilirsiniz. Forumumuza gitmek için buraya tıklayın.

REKLAMLAR

 

REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...