Kategoriler
Rehberler

Android Oreo: OnePlus 3 ve OnePlus 3T Sorunları ve Çözümleri

Android Oreo güncellemesi ile One Plus 3 ve OnePlus 3T‘de birkaç sorun yaşanıyor. Bunların çözümü oldukça basit. Eğer sizde OnePlus 3 veya OnePlus 3T kullanıcısı iseniz, Android Oreo güncellemesiyle telefonunuzda yaşanan sorunlara çözüm arıyorsunuzdur.

Android Oreo: OnePlus 3 ve OnePlus 3T Sorunları ve Çözümleri

1- Başlatıcı Sorunu ve Çözümü

OnePlus 3 ve OnePlus 3T’ye gelen Android Oreo güncellemesinden sonra telefonda duvar kağıdı değiştirmek veya Ayarlar’a gitmek için ana ekrana uzunca basıldığında ”Başlatıcı durduruldu” hatası alıyorsanız OnePlus Başlatıcısı‘nın önbelleğini temizleyin.

2- Bildirim Hatası

İlginizi Çekebilir:  iPhone'dan Mac ve PC'ye nasıl kopyala yapıştır yapılır?

Bildirim çekmecesine gelen mesajları bildirim çekmecesinden yanıtlamak da telefon için sorun olabilir. Bu hata ile karşılaştığınızda telefonu yeniden başlatabilirsiniz. Eğer telefonu yeniden başlatmak işe yaramazsa telefonu fabrika ayarlarına döndürmeyi deneyin.

3- Kişi Arama Sorunu

Rehberde kişi ismi arattığınızda arattığınız kişi listede gözükmüyorsa telefonu yeniden başlatın.

4- Diğer Sorunlar

Android Oreo güncellemesinden sonra OnePlus 3 ve OnePlus 3T kullanıcıları; hızlı şarj tüketimi, kulaklık aracılığıyla müzik dinlerken müzik kontrolleriyle ilgili ve daha fazla sorunla karşı karşıya kalıyor.

Telefonunuzda yaşadığınız tüm sorunları bize forumumuz aracılığıyla iletebilirsiniz. Forumumuza gitmek için buraya tıklayın.

İlginizi Çekebilir:  iPhone 13s / iPhone 14 modelleri, fiyatı, teknik özellikleri