Kategoriler
Apps & Oyunlar

OnePlus 5 Akıllı Telefon İçin OnePlus 5T Kamera Uygulaması

OnePlus 5 Akıllı Telefon İçin OnePlus 5T Kamera Uygulaması ile karşınızdayız. OnePlus firmasının en yeni akıllı telefon modeli olan OnePlus 5T modelinin kamera uygulaması indirilebilir durumda. OnePlus performans / fiyat oranı tatmin edici üst düzey akıllı telefonlar hazırlıyor ve bu nedenle özellikle yurtdışında büyük ilgi görüyor. Ürünleri ithalatçı garantili şekilde ülkemizde de bulunabilen firmanın telefonlarına ciddi bir geliştirici desteği var. Bu tablonun son ürünü yeni OnePlus 5T modelinin kamera uygulamasının OnePlus 5 modeline yüklenebilecek şekilde hazır edilmesi oldu. Aracın hem custom recovery ile flash’lanabilen, hem de APK dosyasıyla yüklenebilen versiyonları var. Cihazlarında root erişimini sağlamamış olanlar APK dosyasıyla yükleme yaparak uygulamayı deneyebilir. Cihazlarında TWRP recovery yüklü olanlar ise flash’lanabilen versiyonu test etme imkanına sahip.

OnePlus 5 Akıllı Telefon İçin OnePlus 5T Kamera Uygulaması

4PDA forum geliştiricilerinden ANDREYZO OnePlus 5T kamera uygulamasının bu versiyonunu hazırlayan kişi. Bu modlanan OnePlus 5T kamera aracı OxygenOS ROM’larında çalışıyor. Diğer ROM’larda da çalışması ihtimali var. APK dosyasıyla kurulum yapabileceğiniz gibi cihazınızda TWRP varsa uygulamayı flash’lamanız da mümkün. Kamera uygulamasını beğenmezseniz stock kamera uygulamasını indirip flash’layabilir ve eski düzeninize dönebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  11 adet gizli Google oyunu

İndirmeler

Kurulum Rehberi

OnePlus5T_2.4.20_Flashable.Zip dosyasını indirin ve akıllı telefonunuza kopyalayın.

Cihazı kapatın.

Cihazı recovery modunda çalıştırın.

Install seçeneğine dokunun ve OnePlus5T_2.4.20_Flashable.Zip dosyasını seçerek flash’lama için gerekli olan kaydırma hareketini uygulayın.

Kurulumun ardından Wipe menüsüne gidin ve Cache‘i temizleyin.

Cihazı yeniden başlatabilir ve yeni kamera uygulamasının tadını çıkarabilirsiniz.