Kategoriler
Rehberler

Samsung Galaxy Note 8’de Uygulamaları Tam Ekran Kullanma

Samsung Galaxy Note 8 cihazınıza indirdiğiniz uygulamaları tam ekran modunda kullanabilirsiniz. Super AMOLED ekrana sahip bir cihazda uygulamaları tam ekran modunda kullanmak, sizin için iyi bir tercih olabilir.

Uygulamaları tam ekran modunda kullanabilmesi için Samsung Galaxy Note 8, kullanıcılarına herhangi bir uygulama indirtmiyor.

Samsung Galaxy Note 8’de Uygulamaları Tam Ekran Kullanma

Uygulamaları Samsung Galaxy Note 8’de tam ekran modunda kullanmak için izleyebileceğiniz üç farklı yöntem vardır.

1. Yol

Tam ekran modunda kullanmak istediğiniz uygulamayı açın. Son uygulamaların listelendiği düğmeye basın. Eğer uygulama, tam ekran moduna uyumluysa uygulama penceresinin üzerinde yer alan tam ekran simgesine dokunun.


2.Yol

İlginizi Çekebilir:  iPhone ve Android: Gmail'de süresi dolan e-posta nasıl gönderilir?

Tam ekran modunda kullanmak istediğiniz uygulamayı açın. Uygulamayı açtığınızda uygulama ana ekranının alt kısmında “Tam ekran için buraya dokun” istemine dokunun.

3.Yol

Samsung Galaxy Note 8 cihazınızda Ayarlar uygulamasını açın. Ekran‘a gidin ve Tam Ekran Uygulamaları seçin. Açılan ekranda tam ekran modunda kullanılabilir uygulamalar listelenir. Tam ekran modunda kullanmak istediğiniz uygulamaların yanındaki butonu aktif hale getirin. Böylece telefon, bu isteğinizi hazırlar ve uygulamaları tam ekran modunda başlatır.

Samsung Galaxy Note 8’de Uygulamaları Tam Ekran Kullanma ve diğer tüm konular hakkında sorularınızı bize forumumuz üzerinden yeni konu açarak iletebilirsiniz. Foruma gitmek için buraya tıklayın.