Kategoriler
Apps & Oyunlar

iOS: Snapchat’te Fotoğrafları Döndürme

Snapchat‘te anlık fotoğraf paylaşabildiğiniz gibi galerinizde yer alan fotoğraflarınızı da paylaşabilirsiniz. Ancak Snapchat’te manzara fotoğraflarını ve geniş alan fotoğraflarını dikey olarak paylaşmak zordur. Bu tamamen yaratıcılık ister.

Snapchat is way more popular on iOS than Android - The Verge

iOS: Snapchat’te Fotoğrafları Döndürme

Ekran Görüntüsü Alın

Snapchat’te paylaşmak istediğiniz fotoğrafı, fotoğraf galerinizde açın ve fotoğrafın üzerindeki simgelerin kaybolması için ekrana bir kere dokunun. Daha sonra ekran görüntüsü alın ve fotoğrafın ekran görüntüsünü Snapchat’te paylaşın.

Fotoğrafı Kırpın

Snapchat’te paylaşacağınız fotoğrafı Instagram uygulamasını kullanarak kırpın ve daha sonra galerinize kaydedin. Fotoğrafı bir kareye sığdırarak Snapchat’te daha kaliteli bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Alternatif olarak fotoğrafı kırpmanızı sağlayacak bir fotoğraf düzenleyici uygulama bulun. Daha sonra uygulamada fotoğrafı açın ve fotoğrafı kırpın. Snapchat, fotoğrafları kırptıktan sonra dikey modda yükleyecektir.

İlginizi Çekebilir:  iPhone için en iyi 7 fotoğraf kolaj uygulaması

Frame Swagg isimli uygulamayı iOS cihazınıza indirip fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz. Frame Swagg’i indirmek için buraya tıklayın.