Kategoriler
Rehberler

iPhone 8’de iTunes Senkronizasyon Sorunu ve Çözümü

iPhone 8, film ve müzik oynatıcı uygulaması iTunes uygulaması ile senkronize edilirken hata verebilir. iPhone 8 senkronizasyon sorunu ve çözümü oldukça basittir. Bu sorunun çözümü için telefonu sıfırlamak gerekmez.

iPhone 8’de iTunes Senkronizasyon Sorunu ve Çözümü

iPhone 8‘de senkronizasyon sorununu gidermek için ilk olarak güçlü bir WiFi bağlantısı gerekir. Eğer güçlü bir WiFi bağlantısına sahipseniz senkronizasyon işlemini yeniden etkinleştirmeniz gerekir. Bunun için izlemeniz gereken bir kaç adım vardır:

1- iTunes’daki senkronizasyon müzik seçeneğini devre dışı bırakın.

2- Ayarlar > Genel > Kullanım > Depolama Alanı Yönet‘e dokunun. Tüm müzikleri silin ve senkronizasyon müzik seçeneğini etkinleştirin. Daha sonra yeniden senkronize etmeye çalışın.

İlginizi Çekebilir:  iPhone Verileri Uzaktan Nasıl Silinir?

Ağ Sıfırlama

WiFi, senkronize edilme işlemini durdurabilecek en önemli ögelerden birisidir. Ağ sorunu yaşadığınız taktirde ağ sıfırlama işlemini gerçekleştirin.

Ağ sıfırlama işlemini gerçekleştirmek için Ayarlar > Genel > Sıfırla > Ağ Ayarlarını Sıfırla‘ya dokunun ve sıfırlama işlemini başlatın.

iPhone 8’de iTunes Senkronizasyon Sorunu ve Çözümü hakkında veya diğer tüm konular hakkında sorularınızı bize forumumuz üzerinden yeni konu açarak iletebilirsiniz. Forumumuza gitmek için buraya tıklayın.