Kategoriler
Konular

En İyi Ses Değiştirici Uygulamalar

Android ve iOS işletim sistemli akıllı telefonunuzda ses değiştirici uygulamaları kullanarak arama esnasında arkadaşlarınıza komik şakalar yapabilirsiniz. Ses değiştirici uygulamalarda ünlülerin sesinden robot seslerine kadar değişik ses tonlarını kullanarak kayıt alabilir, arkadaşlarınızla bu ses kayıtlarını paylaşabilirsiniz.

En İyi Ses Değiştirici Uygulamalar

1- Voice Changer with Effects 

Google Play Store‘dan indirebileceğiniz bu uygulama iOS sürümü için mevcut değil. Uygulamayı buraya tıklayarak Android telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Voice Changer with Effects isimli uygulama, kullanıcılarına çeşitli efektler sunar. Bu uygulamada ses efektlerini kullanarak ses kaydedebilir ya da telefonunuzda bulunan bir ses kaydını uygulamaya aktararak değişik ses tonlarında düzenleyebilirsiniz. Efektlerle oluşturduğunuz ses kayıtlarını arkadaşlarınızla paylaşabilir, bildirim tonu veya gelen arama tonu olarak ayarlayabilirsiniz.

2- Voice Changer

Voice Changer‘ı Android telefonunuza indirmek için buraya tıklayın.

Uygulamanın basit kullanıcı arayüzü sayesinde kullanımı oldukça kolaydır. Voice Changer’da çeşitli ses efektleriyle ses kaydedebilir, telefonunuzda yer alan ses dosyalarını uygulamaya aktararak bu efektlerle komik hale getirebilirsiniz.

3- Change Your Voice

Bu uygulama ile ses kaydedebilir, bahsettiğimiz diğer uygulamalarda da olduğu gibi telefonunuzda var olan ses dosyalarını bu uygulamadaki efektleri kullanarak düzenleyebilir ses tonlarını değiştirebilirsiniz. Change Your Voice‘de, kaydettiğiniz seste frekans, zift ve yankı gibi ayarlarla oynayarak kendiniz efekt oluşturabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Android uyumlu tansiyon ölçme uygulamaları


4- Celebrity Voice Change 

Celebrity Voice Change, iOS ve Android işletim sistemine sahip telefonlarda kullanılabilir. Uygulamayı iOS işletim sistemine sahip telefonunuza indirmek için buraya, Android işletim sistemine sahip telefonunuza indirmek için ise buraya tıklayın.

Celebrity Voice Change‘de yer alan ünlülerin seslerini, ses kayıtlarınıza tanımlayarak arkadaşlarınızı şakalarınıza kurban edebilirsiniz.

5- Best Voice Changer

Best Voice Changer uygulamasını Android telefonunuza indirmek için buraya tıklayın. Bu uygulamayı kullanarak telefonunuzdaki sesleri hızlı ve yavaş olarak değiştirebilir, seslere arka plan ses ilavesi ekleyebilirsiniz.

6- Voice Changer Plus

Voice Changer Plus‘u, iOS işletim sistemine sahip telefonunuza indirebilirsiniz. Uygulamayı indirmek için buraya tıklayın.

Bu uygulamada birbirinden farklı ve ilginç ses efektleriyle ses dosyalarınızı düzenleyebilirsiniz. Sesinize uygulamada yer alan yaklaşık 55 ses efekti ile çeşitli düzenlemeler yaparken ayrıca bu sesleri geriye doğru da sardırabilirsiniz.

En İyi Ses Değiştirici Uygulamalar ve diğer tüm konular hakkında sorularınızı bize forumumuz üzerinden iletebilirsiniz. Forumumuza gitmek için buraya tıklayın.