Kategoriler
Haberler

Razer Phone’un Parçalandığı Video Büyük Isı Borusunu Gözler Önüne Serdi

Razer Phone

Birkaç gün önce Razer Phone için zorlu bir çizme, yanma ve eğme testi uygulanmıştı – şimdi işleri bir sonraki seviyeye taşımanın zamanı geldi. Oyun cihazı şirketinin ilk akıllı telefonunun video görüntüsü hakkında konuşuyoruz. Yeni ürünün içindekiler bu videoda sergileniyor.

Her şey Razer Phone’un alt hoparlör ızgarasına kötü şeyler yapan bir jilet ile başlar ve sonra üst kısım da çıkarılır. Ekran, gövdeden OnePlus 5T‘den daha kolay ayrılıyor, fakat bunu yaptıktan sonra her yerde vidalarla karşılaşıyorsunuz.

Belki de bu cihazın iç parçaları ile ilgili en şok edici şey kesinlikle tüm akıllı telefonlar arasında en büyüğü sayılabilecek bakır ısı borusu olarak görünüyor. Cihaz, pilin değiştirilmesini oldukça basit hale getiren farklı bir mekaniğe sahip.

Titreşim motoru Apple’ın yeni iPhone’larında kullanılan Taptik Motoruna benziyor ancak ne yazık ki Razer çok daha küçük bir parça kullanmış. O kadar küçücük ki, titreşimleri çok fazla hissetmeyi beklemeyin. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Telefonun hoparlörleri üst düzey görünüyor ve kulaklık alttaki ile aynı boyuta sahip.

Parçaların organizasyonu konusunda markette Razer Phone‘dan daha iyi akıllı telefonlar var, ancak çok daha kötü olanları da mevcut. Bu videoyu tüm ayrıntıları ile izlediğinizde daha çok keyif alacaksınız.