Kategoriler
Konular

Video Alıntı ve Kırpma Uygulamaları

Günümüzde video kesme ve düzenleme işlemleri daha sık kullanılır hale geldi. Video çekerken içeriği yakalamaya odaklanıyoruz ve fotoğraflar aksine içlerinden iyi olanı seçmek ve diğerlerini silmek yerine video düzenleme işine soyunmamız gerekiyor. Mobil cihazlarda sıkıntılı olabiliyor.

Video Alıntı ve Kırpma Uygulamaları

Kimi zaman bir videonun sadece kısa bir anını alıp bir amaçla kullanmak da isteyebiliriz.

Easy Video Cutter

Sadece Android sürümü olan bu uygulama video düzenleme konusunda tam kapsamlı. Diğerlerinden ayıran yanı kullanım sırasında ortaya çıkıyor. Kesme işleminden sonra kendi logosunu basmıyor. Aynı zamanda kısa videoları birleştirebilirsiniz.

Easy Video Cutter
Easy Video Cutter
Developer: NAINGDroid
Price: Free

MP4 Video Cutter

Özellikle video kesmek için geliştirilmiş bir uygulama ve son derece sade. Son derece başarılı biçimde sonuca giden uygulamada kesilecek alanı kolayca seçebilir ve işaretledikten sonra saniyeler içinde sonuca gidebilirsiniz. Sonucu paylaşmak da epey kolay.

MP4 Video Kesici
MP4 Video Kesici
Developer: Movies Studio
Price: Free

Video Cutter by Office No. 786

Geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan uygulama ilgi çekiyor. Her tür dosya formatına destek veriyor ve diğer uygulamalar aksine MP4 ile sınırlı kalmıyor. Kesme işleminden sonra elde edilen videolar kolayca paylaşılabiliyor.

İlginizi Çekebilir:  iPhone sarı ekran sorunu çözümü
Video Cutter
Video Cutter
Developer: Office No.786
Price: Free

Crop Video

Sadece iOS kullanıcılarına hitap ediyor ve 58.9 MB yer kaplıyor! Kare kare seçim yöntemiyle kesme işlemi gerçekleştiriyor. Zaman gecikmesiyle videoları elde etmek mümkün. Ardından YouTube, Facebook, Insta, iMessage gibi ortamlarda paylaşabiliyor.

Clip Trim

Apple kullanıcılarıyla sınırlı kalan bir diğer uygulama ve 39.1 MB yer kaplıyor. Kolayca videoları kırpabilir ve kaydırma çubuğuyla istenen sonucu elde edebilirsiniz. Ardından favori şarkılarınızı ekleyebilirsiniz. Bunun için ücretli sürüme terfi etmeniz bile gerekmiyor! Efekt ekleme imkanı da var.

Konuyla ilgili sorularınız için forum bölümünden destek alabilirsiniz.