Kategoriler
Rehberler

Samsung Galaxy Note 8 Bluetooth Sorunu ve Çözümü

Bazı Samsung Galaxy Note 8 kullanıcıları dosya transferi esnasında Bluetooth sorunu yaşıyor olabilir. Telefonunuzu Bluetooth sorununu çözebilmek için garantiye vermeden önce aşağıdaki ipuçlarını okuyun ve telefonunuzda aynen uygulayın.

Samsung Galaxy Note 8 Bluetooth Sorunu ve Çözümü

Samsung Galaxy Note 8’de yaşanan Bluetooth sorununun birkaç farklı çözüm yolu vardır.

Cihazı Yeniden Başlatın

Samsung Galaxy Note 8’i yeniden başlatmak için güç düğmesine uzunca basılı tutun ve Yeniden Başlat‘ı seçin. Yaşadığınız Bluetooth sorunu bu basit işlemle çözülebilir.

Bluetooth Bağlantılarını Kaldırın ve Yeniden Kurun

Telefonunuz ile daha önce bağlandığınız diğer cihazlarla olan bağlantıları kaldırın. Bağlantıları kaldırmak için Aygıt Ayarları’nı açın Bağlantılar > Bluetooth’a gidin. Daha önce cihazınızla eşleştirilmiş aygıtların listesi ile karşılaşacaksınız. Bu eşleştirmelere teker teker dokunun ve eşleştirmeden kaldırın. Bluetooth özelliğini yeniden etkinleştirin. Son olarak cihazları eşleştirmeyi tekrar deneyin.

Telefonu Güvenli Mod’da Başlatın

Bluetooth sorunu yukarıda verdiğimiz ipuçlarıyla çözülmediyse telefonu Güvenli Mod’da başlatmayı deneyin. Samsung Galaxy Note 8’i Güvenli Mod’a almak için güç düğmesine uzunca basın ve açılan ufak penceredeki seçeneklerden Telefonu Kapat’a uzunca basın ve Güvenli Mod’u seçin. Telefonu Güvenli Mod’a geçirmek için uzunca Güvenli Mod yazısının üzerine basılı tutun .

Telefonu Uçak Moduna Alın

Ayarlar > Uçuş Modu‘na gidin ve Uçak Modu’nu aktif hale getirin. Uçak Modu’nu açtığınızda sesli çağrılar dahil tüm özellikler kesilir.

Bluetooth Ön Belleğini ve Verilerini Temizleyin

Ayarlar > Uygulamalar > Ekranın sağ üst köşesinde üst üste yer alan üç noktaya dokunun > Sistem Uygulamalarını Göster‘e gidin. Bluetooth’u bulun ve Depolama Alanı‘nı seçin. Verileri Temizle’ye dokunun.

Tüm konular hakkında sorularınızı forumumuz üzerinden bize iletebilirsiniz. Forumumuza gitmek için buraya tıklayın.