Kategoriler
Rehberler

Telefon Görüşmesi Esnasında Ses Değiştirme

iOS veya Android işletim sistemine sahip bir akıllı telefonunuz varsa çok şanslısınız. Arkadaşınızla yaptığınız telefon görüşmesi esnasında kendi sesinizi değiştirerek arkadaşınızı bir anda şaşırtabilirsiniz.

Android: Telefon Görüşmesi Esnasında Ses Değiştirme

Android işletim sistemli akıllı telefonunuzda telefon görüşmesi yaparken sesini değiştirmek için MagicCall‘e ihtiyacınız olacak. Uygulamayı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra açın ve hizmet kullanım koşullarını kabul etmek için Kayıt butonuna dokunun. OTP doğrulaması için cep telefonu numaranızı girin ve OTP Talep Et‘e tıklayın.

İlginizi Çekebilir:  Google Haritalar'da Gece Modu'nu açma

OTP doğrulaması gerçekleştirildikten sonra uygulamadan, görüşme esnasında kullanacağınız sesi seçin ve ardından arama düğmesine tıklayın.

Şimdi de açılan ekranda arayacağınız kişiyi seçin ya da numarayı manuel olarak girin. Numarayı manuel olarak girmek için ekranın sağ alt köşesinde yer alan butona tıklayın.

iOS: Telefon Görüşmesi Esnasında Ses Değiştirme

iPhone‘unuzda yapacağınız telefon görüşmesi esnasında sesinizi değiştirmek çok keyifli olacaktır. Bunun için Funny Calls isimli uygulamayı iOS işletim sistemli akıllı telefonunuza indirmeniz gerecek. Uygulamayı indirmek için buraya tıklayın.

Uygulamayı yükledikten sonra açın ve Eğlenceye Başla‘ya dokunun. Ardından açılan listeden ülkenizi seçin.

İlginizi Çekebilir:  Android uyumlu tansiyon ölçme uygulamaları

Daha sonra, OTP kodunu almak için cep telefonu numaranızı girin. Telefonunuza gelen doğrulama kodunu da eksiksiz bir şekilde girin ve Devam düğmesine basın.

Uygulamayı kullanmanız için telefonunuza kulaklık takmanız gerekecektir. Tamam‘a dokunun ve kulaklığınızı telefonunuza takın.


Ardından arayacağınız kişiyi bulmanız veya numarayı manuel olarak girin. Konuşma esnasında kullanacağınız sesi seçin. Son olarak Ara butonuna basın ve arama işlemini gerçekleştirin.

Telefon Görüşmesi Esnasında Ses Değiştirme ve diğer tüm konular hakkında sorularınızı bize forumumuza yeni konu açarak iletebilirsiniz. Forumumuza gitmek için buraya tıklayın.

İlginizi Çekebilir:  iPhone için en iyi 7 fotoğraf kolaj uygulaması