Kategoriler
Rehberler

Android: Gelen Aramalarda ve SMS’lerde Flaşı Bildirim Olarak Kullanma

Telefonunuza gelen aramaları veya SMS bildirimlerini telefonunuzun bildirim sesi kapalı olduğunda da alabilirsiniz. Gelen aramaları ve SMS bildirimlerini telefonunuzun flaşı ile entegre ederek, gelen uyarılarda telefonunuzun flaşının yanıp sönmesini sağlayabilirsiniz.

Android: Gelen Aramalarda ve SMS’lerde Flaşı Bildirim Olarak Kullanma

Telefonunuza gelen aramalarda ve SMS’lerde kamera flaşını aktif etmek için Flash Alert 2‘yi telefonunuza indirin. Uygulamayı Android işletim sistemli akıllı telefonunuza indirmek için buraya tıklayın.

Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra açın ve uygulamanın sorunsuz çalışması için istenen izinleri onaylayın.  Uygulamayı telefonunuzda ilk kez açtığınız için gereken kurulumları yapasıya kadar uygulamanın kurulum ekranından çıkmayın.

Kurulum tamamlandıktan sonra Flash Alert 2‘de gelen aramalar ve SMS bildirimlerini aktif hale getirin.


Bildirimleri aktifleştirdikten sonra telefonunuzu yeniden başlatın. Telefon açıldığında uygulamaya girin ve uygulamayı etkinleştirin.

 

Diğer Uygulamalar

1- Automatic Flash On Call & SMS

Gelen aramalarda ve SMS’lerde bildirim sesini dinlemek yerine flaşın yanıp sönüşünü izleyebilirsiniz. Kamera flaşını bildirim  yerine kullanmak için Automatic Flash On Call & SMS size yardımcı olacaktır. Uygulamayı buraya tıklayarak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonunuza indirebilirsiniz.

2- Işıklı Zil Uyarısı

Işıklı Zil Uyarısı isimli uygulama ile telefonunuza gelen arama ve SMS bildirimlerinde telefonunuzun flaşını kullanabilirsiniz. Işıklı Zil Uyarısı‘nda flaşın yanıp sönme süresini ayarlayabilirsiniz. Uygulamayı indirmek için buraya tıklayın.

Tüm konular hakkında sorularınıza, forumumuz üzerinden yanıt bulabilirsiniz. Forumumuza buraya tıklayarak gidebilirsiniz.