Kategoriler
Haberler

Çerçevesiz Sony Xperia Akıllı Telefonları Sızdırıldı

Çerçevesiz Xperia

Tam ekran çerçevesiz tasarım modasına ayak uydurmuş görünen iki yeni Xperia akıllı telefonu sızdırıldı. Görüntüler GizChina.com tarafından gönderildi. Site bunların işlenmemiş gerçek fotoğraflar olduğundan emin.

Çerçevesiz Xperia

İki cihaz sadece mevcut Xperia cihazlarından değil, aynı zamanda birbirlerinden farklı görünüyorlar. Bir cihaz alışılmış kare biçimli Xperia tasarımına, ön tarafta, üstte ve altta hoparlör ızgarasına benzeyen bileşenlere sahip. Arkada eşsiz görünen kıvrımlı bir parlak yüzey kullanılmış ve burada hem alt hem de üst tarafta yarım daireler var. Ortadaki parlak alanın altında parmak izi okuyucusu konumlandırılmış.

İlginizi Çekebilir:  Android'de arama kayıtları ve kısa mesaj gizleme

Diğer cihazda ise daha belirgin yuvarlatılmış köşeler var, ancak ön kısımda aynı stereo hoparlör dizilimi kullanılmış. Parmak izi sensörünün merkezde belirgin bir şekilde bulunduğu üniform metal bir sırt görülüyor. Sol üstte, yan taraftaki flaşla birlikte bir çift kamera sistemi mevcut. Her iki telefonda da 5.7 inç, 18:9, 4K ekranlar kullanılıyor. Ayrıca Snapdragon 845’e sahip ilk cihazlardan olacaklar. 6GB RAM ve Android 8.0 ile gelecekler. Daha fazlasını CES veya MWC’de öğreneceğiz.