Kategoriler
Konular

En İyi Android Oyunları

Boş zamanınızda akıllı telefonunuzdan oyun oynayarak vakit geçiriyorsanız ya da gerçekten telefon oyunlarına bağımlıysanız, Google Play Store‘da listelenen oyunları akıllı telefonunuza indirerek oyun zevkini doyasıya yaşayabilirsiniz.

En İyi Android Oyunları

1- Into the Dead 2

Into the Dead 2, 17 yaş ve üzeri için özel olarak tasarlanmış aksiyon oyunudur. Ailenizi ve çevrenizdeki tüm insanları, uğradığınız zombi baskınından kurtarabilmek için mücadele edeceğiniz Into the Dead 2’da toplam 60 farklı bölüm var. Oyunda yer alan çeşitli ve güçlü silahları kullanarak, zombi istilasından kurtulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  "com.google.android.packageinstaller" nedir, ne işe yarar?

Into the Dead 2’yu indirmek için buraya tıklayın.

2- Last Day on Earth: Survival

Last Day on Earth, zombilere karşı yaşam mücadelesi vereceğiniz aksiyon oyunudur. Kuduz hayvanlar ve aç zombilerden kendinizi korumak ve hayatta kalabilmek için çeşitli stratejiler geliştirin.

Last Day on Earth: Survival’i buraya tıklayarak Android işletim sistemli akıllı telefonunuza indirebilirsiniz.

3- Bubble Shooter

Bubble Shooter‘da tek amaç, namlunuza gelen balonun rengiyle, karşınızda dizilmiş aynı renkteki balonları vurmak. Stres atmanız için tavsiye edebileceğimiz Bubble Shooter’da karşınıza dizilen tüm balonları yok edin ve seviye atlayın.

İlginizi Çekebilir:  Yazarlar için olmazsa olmaz Android uygulamaları

Bubble Shooter’ı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

4- Hearthstone

Hearthstone‘da, en güçlü kartları toplayarak rakibinizle düello yapabilirsiniz. Tamamen kendi belirleyeceğiniz stratejiye göre kartlarınızı rakibinizin kartlarına karşı savunmaya geçebilirsiniz.

Kullanıcılar tarafından 5 üzerinden 4.4 puan alan Hearthstone‘u indirmek için buraya tıklayın.


En İyi Android Oyunları ve diğer tüm konular hakkında sorularınızı bize forumumuz üzerinden yeni konu açarak iletebilirsiniz. Forumumuza gitmek için buraya tıklayın.