Kategoriler
Giyilebilir Teknolojiler

Apple Watch’ı El Feneri Olarak Kullanma

Apple Watch'ı El Feneri Olarak Kullanma - Akıllı Telefon

Muhteşem aksesuarınız Apple Watch birbirinden farklı ve işe yarar özelliklere sahip. Apple Watch’ı, ihtiyaç anında bir el feneri olarak kullanmak da bu özelliklerinden arasında yer alıyor.

Apple Watch ile yapabileceğiniz birçok işlem için yazdığımız yazılara buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

Apple Watch’ı El Feneri Olarak Kullanma

Apple Watch’ı el feneri olarak kullanmak için ilk olarak Apple Watch’ı uyandırmanız gerekmektedir. Apple Watch’ı açtıktan sonra ekranı yukarı doğru kaydırın. Apple Watch’ta böylece kontrol merkezi paneli açılır ve bu paneli kullanarak çeşitli ayarlara hızlıca erişilebilir.

İlginizi Çekebilir:  Çevrimdışı olan kayıp AirPods nasıl bulunur?

Hızlı kontrol merkezi panelini kullanarak el feneri ikonunu bulun ve bu ikonu ekranda öne getirin. El fenerini etkinleştirmek için el feneri ikonunun üzerine dokunun.

Apple Watch’da bir flaş olmadığı için el fenerinin nasıl çalışacağını düşünüyorsunuzdur. El Feneri‘ni etkinleştirerek parlak ışığın yansıyan görüntüye dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Işık, akıllı gözetim aracılığıyla etrafa yayılır ve etrafı aydınlatır.

El Feneri’ni kapatmak için ise kontrol merkezi panelini açın ve el feneri ikonuna dokunun. Böylece El Feneri’ni kapatabilirsiniz.