Kategoriler
Rehberler

iPhone X’de Yinelenen Mesajlar Sorunu ve Çözümü

Telefonunuza bir bildirimin tekrar tekrar gelmesi sizi oldukça rahatsız eder değil mi? iPhone X‘de de mesaj bildirimlerinin  telefonun bildirim paneline tekrar tekrar düşme sorunu iPhone  X kullanıcılarını sinir ediyor olabilir.

Eğer bir iPhone X kullanıcısı iseniz yinelenen mesajlar sorununun çözümü için yazımızı okumaya devam edin…

iPhone X’de Yinelenen Mesajlar Sorunu ve Çözümü

iPhone X’de yinelenen mesajlar sorunu, birbirinden farklı üç adım ile çözülebilir.

1- iMessages’ı Devre Dışı Bırakın ve Etkinleştirin

iPhone X’de yaşadığınız yinelenen mesajlar sorunu, iMessages uygulamasını telefonda devre dışı bırakıp tekrar uygulamayı etkinleştirdikten sonra ortadan kalkabilir.

iMessage’ı devre dışı bırakmak ve daha sonra tekrar etkinleştirmek için ilk olarak Ayarlar > Mesajlar > Değiştir > iMessages‘ı devre dışı bırakın ve daha sonra yeniden etkinleştirin.

İlginizi Çekebilir:  iPhone rehberindeki çift kişiler nasıl silinir?

2- Tekrarlanan Bildirimleri Kapatın

Ayarlar > Bildirimler > Mesajlar > Tekrarlanan Bildirimler > Hiçbir Zaman adımını uygulayın. Böylece aynı bildirimlerin birden çok kez görünmesini engelleyebilirsiniz.

3- iMessage’da Yalnızca Bir Numara Listelendiğinden Emin Olun

iMessage’da yalnızca bir numara bulunmasını sağlayın. Ayarlar > Mesajlar > Gönderme ve Alma‘ya dokunun. iMessage’da ilgili yere girdiğinize eminseniz tek bir numara görünmeli.

Tüm konular hakkında sorularınızı bize forumumuz üzerinden iletebilirsiniz. Forumumuza gitmek için buraya tıklayın. Sağlıcakla kalın!