Kategoriler
Konular

En İyi Yüz Temizleme Uygulamaları

Facebook, Instagram, Snapchat ve diğer sosyal ağlarda paylaşmak için ya da anı olarak saklamak için çektiğiniz fotoğraflarda, suratınızda görünmesini istemediğiniz sivilceleri, noktaları, çizikleri ve kırışıkları, yüz temizleme uygulamalarıyla giderebilirsiniz.

En İyi Yüz Temizleme Uygulamaları

1- BeautyPlus 

BeautyPlus isimli yüz temizleme uygulaması Android ve iOS için geçerlidir. Android cihazınız için uygulamayı buraya, iOS cihazınız için buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

BeautyPlus’ı kullanarak suratınızdaki pürüzleri giderebilir, sivilce silgisini kullanarak fotoğrafların güzel fotoğrafların en büyük düşmanı sivilceleri yok edebilirsiniz. Ayrıca fotoğrafına çeşitli efektler de verebilirsiniz.


2- Photo Editor & Perfect Selfie

Photo Editor & Perfect Selfie’yle, Facebook ve Instagram hesaplarınızdaki fotoğraflarınıza erişebilirsiniz. Kırmızı göz giderme, odaklama, cildi pürüzsüzleştirme, göz torbası düzenleyici, diş beyazlatıcı gibi özelliklere sahip bu uygulama Android cihazlar için Google Play Store‘dan indirilebilir durumda. Uygulamayı buraya tıklayarak telefonunuza indirebilirsiniz.

3- YouCam Perfect

YouCam Perfect, fotoğraflarda, suratınızdaki tüm organların boyutunu değiştirmenize olanak sağlar. Göz ve burun boyutlarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Otomatik‘e dokunarak fotoğrafın uygulama tarafından iyileştirilmesi de mümkündür. Sivilcelerinizi giderebileceğiniz gibi, YouCam Perfect’i kullanarak suratınızda yer alan kızarıklığı da giderebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Samsung Galaxy S ve Galaxy A farkları

Uygulamayı Android cihazınıza indirmek için buraya, iOS cihazınıza indirmek için ise buraya tıklayın.

4- Face Blesmishes Cleaner & Photo Scars Remover

Suratınızda kusur olarak gördüğünüz sivilce, kırışıklık ve yara izlerini bu uygulamayı kullanarak giderebilirsiniz. Cilt ve ten renginizi de Face Blesmishes Cleaner‘ı kullanarak değiştirebilirsiniz.

Face Blesmishes Cleaner sadece Android işletim sistemli cihazlara indirilebilir. Uygulamayı indirmek için buraya tıklayın.

5- Pimple Eraser Lite

Sadece iOS cihazlar için indirilebilir durumda olan Pimple Eraser Lite‘ı kullanarak sinirinizi ve fotoğrafınızı bozan sivilcelerden kurtulabilirsiniz. İstediğiniz sivilceyi, yarayı silebilir, suratınızda kalmasını istediğiniz sivilce veya yarayı olduğu gibi bırakabilirsiniz.

Uygulamayı buraya tıklayarak iOS cihazınıza indirebilirsiniz. Uygulamayı kullanabilmeniz için iOS 10.3 sürümüne veya daha üst sürüme sahip olmanız gerekmektedir.

En İyi Yüz Temizleme Uygulamaları ve diğer tüm konular hakkında sorularınızı bize forumumuz üzerinden yeni konu açarak iletebilirsiniz. Forumumuza gitmek için buraya tıklayın.