Kategoriler
Apps & Oyunlar

iOS: Instagram’da Etiketleri Takip Etme

Instagram yayınladığı güncellemeyle, gönderilerde kullanılan etiketleri takip edebilme özelliğini kullanıcılarına sundu. Instagram gönderilerinin daha çok kişiye ulaşması ve daha çok etkileşim alması için, etiketler oldukça önemli bir özellikti. Kullanıcılar bu etiketleri manuel olarak aratıp, etiketlerdeki gönderilere ulaşabiliyordu. Instagram’a gelen bu özellikle, kullanıcılar gönderilerde kullanılan ve tercih ettikleri tüm etiketleri takip edebilecek.

iOS: Instagram’da Etiketleri Takip Etme

iOS cihazınızda yüklü Instagram uygulamasında etiketleri takip ettiğinizde, takip ettiğiniz etiketleri kullanan tüm gönderiler gönderi akışında görüntüleyebilirsiniz.

Etiketleri takip etmek için Instagram uygulamasına girin ve Arama sekmesine gidin. Takip etmek istediğiniz etiketi arama kutucuğuna yazın. Çıkan sonuçlardan, takip etmek istediğinize dokunun ve Takip Et butonuna basın.


Instagram’da bir kullanıcı, takip ettiğiniz etiketi kullanarak gönderi paylaştığında bu gönderi ana sayfanızda görünür. Eğer takip ettiğiniz etiketi takipten çıkmak istiyorsanız ana sayfanızda görüntülenen etiketin üzerine tıklayın ve Takip Etmeyi Bırak‘a dokunun.

İlginizi Çekebilir:  2022'nin en iyi iPhone ve iPad video düzenleme uygulamaları

iOS: Instagram’da Etiketleri Takip Etme ve diğer tüm konular hakkında sorularınızı bize forumumuz üzerinden yeni konu açarak iletebilirsiniz.