Kategoriler
Rehberler

Android: Ekrana Çift Dokunarak Ekranı Kilitleme

Android işletim sistemiyle donatılmış bir akıllı telefona sahipseniz, ekranı kilitlemek için kullanıcılara sunulan kilit türlerine bağlı kalmayıp yeni bir kilit türü ekleyebilirsiniz.

Ekran kilidi seçeneklerinin dışında yer alan ekrana çift dokunarak kilitleme özelliğini Android telefonunuza getirmek için yazımızı okumaya devam edin.

Android: Ekrana Çift Dokunarak Ekranı Kilitleme

Ekrana çift dokunarak kilitleme özelliği tüm Android cihazlarda yer almıyor. Bu yüzden bir uygulama indirmeniz gerekecek. Easy Lock isimli uygulama ekranı çift dokunarak kilitlemek için size yardımcı olacak. Uygulamayı buraya tıklayarak akıllı telefonunuza indirin.

Uygulamayı telefona yükledikten sonra telefonu yeniden başlatın. Telefon açıldıktan sonra Easy Lock’a girin ve uygulamayı etkinleştirin. Artık telefon ekranına çift dokunarak telefon ekranını kilitleyebilirsiniz.

Uygulamayı akıllı telefonunuzdan kaldırmak istediğinizde sizin için zorluk çıkartabilir. Uygulama simgesini, uygulamaların listelendiği menüden sürükleyerek çöp kutusuna taşıyın. Taşıma işleminden sonra açılacak ekranda Easy Lock’u devre dışı bırakın.

Android: Ekrana Çift Dokunarak Ekranı Kilitleme ve diğer tüm konular hakkında sorularınızı bize forumumuz üzerinden yeni konu açarak iletebilirsiniz. Forumumuza gitmek için buraya tıklayın.

Sağlıcakla kalın!