Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android İçin Materyal Tasarıma Sahip Duvar Kağıtları

Google, son üç seneden beri Android sürümlerinde sade yapılı materyal tasarımı kullanıyor. 2014’deki Android 5.0 ile buna geçildi ve 8.0 Oreo ile de yola devam etti. Android’in en kapsamlı tasarım değişimlerinden biri olan materyal stil epey kabul gördü. Buna uygun duvar kağıtları da bol.

Android İçin Materyal Tasarıma Sahip Duvar Kağıtları

Android kullanıcıları menülerden arabirimlere ve uygulamalara kadar materyal tasarımla karşılaşıyor ve ahenk sağlanıyor. Duvar kağıdını değiştirme alışkanlığınız varsa materyal tasarımı esas alanları bulup kullanmanızı sağlayan uygulamalar var. Bunlardan biri olan Material Islands ilginizi çekebilir:

Uygulamayı ücretsiz olarak indirin ve kurun. Başlatınca üç ana sekme şeklinde karşınıza çıkacak: canlı modeller, sabit modeller ve destek.

Canlı duvar kağıtları adından anlaşılacağı gibi hareketli ve değişim gösteriyor. Günün zamanına göre sabah ya da akşamsa gölge biçimi açık ya da koyu olarak değişim gösteriyor. Sabit duvar kağıtları bu tür bir artıya sahip olmamakla birlikte telefona binen yük azalıyor ve batarya biraz daha uzun dayanabiliyor.

Destek kısmında geliştiriciyle ilgili haberler ve gelişmeler var. Uygulama ücretsiz olduğu için ufak bir gönüllü ödeme yaparak kahve ya da limonata ısmarlayabilirsiniz. Ayarlara girmek içinse sağ üstteki çarka tıklayın.

Canlı duvar kağıtlarında gece ve gündüz geçişi saatini seçebilir, yerleşimi ve paralaks etkisini düzenleyebilir, rastgele seçim yaparak değiştirmesini isteyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  11 adet gizli Google oyunu