Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android: Ücretsiz Wi-Fi Erişimi Bulan Uygulama

Her ne kadar 4G üzerinden hızlı bağlantı ucuzlamış olsa da belirli kotalar var ve doldurmamak için mümkün olabildiğince Wi-Fi ağlara bağlanmak istiyoruz. Her zaman açık bir Wi-Fi bulmak ve ücretsiz kullanmak kolay olmayabilir. Açık Wi-Fi olsa da kullanıcı adı ve parola isteyebilir.

Kapak resmi

Android: Ücretsiz Wi-Fi Erişimi Bulan Uygulama

Free Wi-Fi erişimini her yerde bulabildiğini iddia eden yeni bir uygulama binlerce kişi tarafından kullanılıyor ve ücretsiz olarak indirilip kurulabiliyor:

Uygulamayı indirin ve kurun. Ardından başlatınca arka planda çalışıyor ve bulduğu açık Wi-Fi ağlarını tarıyor ve erişime geçiyor. Ağ tarama, özelleştirilebilir router, akıllı sosyal ağ erişimi, akıllı Wi-Fi, dosya paylaşımı gibi özellikleri olan uygulama kolay biçimde kullanılabiliyor.

Normalde bu uygulama kurulu olmadığında Wi-Fi özelliğini açık bir ağ bulmak dakikalar alabiliyor. Arka planda çalışınca işinizi kolaylaştırıyor ve zamandan kazandırıyor. Aynı zamanda buldukları içinden sinyali en güçlü olanı otomatik olarak seçip bağlanıyor. Uygulamanın en iyi sonucu verebilmesi için konum bilginizi alması ve ardından elindeki veritabanına bakarak ortama en yakın açık Wi-Fi ağı bulması gerekiyor. Eğer gizlilik öncelikli diyorsanız bu özelliği kapatabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  İyi Bir Oyun Bilgisayarı Nasıl Olmalı?