Kategoriler
Apps & Oyunlar

Imgur’a Eklenen Yeniliklerle GIF’ler Daha Eğlenceli

Imgur görsel paylaşım servisi kısa süre önce güncellemeden geçti ve çerezler adlı özelliğe destek verecek biçimde yeni tasarıma yöneldi. Bir diğer yenilikse akış şeklinde diğer kullanıcıların paylaşımlarını görebilmek ve sosyal ağlarda zaman geçirir gibi vakit geçirebilmek.

Imgur’a Eklenen Yeniliklerle GIF’ler Daha Eğlenceli

Artık günümüzde hangi siteye ve servise baksak animasyonlu GIF’ler karşımıza çıkıyor. Bu alanda iyi bilinen seçeneklerden biri olan Imgur güncellendi ve daha çok zaman geçirilir bir ortama dönüştü. Sadece yüklemek için değil, diğerlerinden gelen içeriği görmek için de girebilirsiniz. Aynı zamanda içeriğini beğendiğiniz kişileri ya da belirli etiketlere sahip içerikleri takibe alabilirsiniz.

Çerezler adı verilen özellikte boş zamanı değerlendirmek için GIF’lere bakmanız sağlanıyor. Çok sayıda GIF var ve bazıları Snapchat içindeki hikayeler özelliğini andırıyor ama gerçekte artık veda etmiş olan Vine akla geliyor. Bu deneyimi tam ekran modunda izlemek mümkün Bir GIF bitince ardından otomatik olarak diğeri devreye giriyor.

Aynı zamanda beslemeler sunularak sevilenleri takip etmek kolaylaşıyor. Son olarak Imgur ana sayfasında tasarım değişiyor ama şu anda Beta aşamasında ve bu yüzden görebilmek adına özel linkle girmek gerekiyor: http://imgur.com/newbeta

Anlaşılan o ki site daha fazla ilgi çekmek ve rakiplerini geriye itmek için denemeler yapmayı sürdürüyor.