Kategoriler
Rehberler

Android: Android Cihazdan Bir Başka Android Cihaza Bağlanma

Android işletim sistemli iki telefon arasında bağlantı kurabilir, bağlandığınız telefonun dosyalarını kontrol edebilirsiniz.

Android: Android Cihazdan Bir Başka Android Cihaza Bağlanma

1- TeamViewer
TeamViewer’ı kullanarak iki Android cihaz arasında bağlantı kurabilirsiniz. Bağlanacağınız telefonda da TeamViewer kurulu olmalı.
TeamViewer’la bağlantı kurduğunuz iki cihaz arasında hiçbir engele takılmadan hızlı ve kolay bir şekilde dosya transferi yapabilirsiniz.
Uygulamayı indirmek için buraya dokunun.

2- RemoDroid

RemoDroid, kendi Android cihazınızdan diğer Android cihazlara erişmenizi sağlar. Uygulamayı kullanarak iki Android cihaz arasında bağlantı kurmak için iki telefonda da RemoDroid yüklü olmalıdır.

Birden fazla kullanıcı desteği, WiFi ve Yerel İnternet’i kullanma, Ekran Paylaşımı gibi çeşitli özelliklere sahip olan RemoDroid’i buraya tıklayarak Android telefonunuza indirebilirsiniz.

3- Android VNC Viewer

Android VNC Viewer uygulamasını kullanarak bağlantı kurmak istediğiniz telefona bağlanabilir, telefonda yer alan dosyaları gezebilir, bağlantı kurduğunuz telefonda değişiklikler yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  iPhone rehberindeki çift kişiler nasıl silinir?

Uygulamayı buraya tıklayarak Google Play Store‘dan indirebilirsiniz.

4- Ekran Paylaşımı – oneAssistan

Ekran Paylaşımı uygulamasını iki Android telefona kurarak telefon ekranını paylaşabilir, telefon ekranında çizimler yaparak telefonda sorun yaşayan arkadaşınıza yardımcı olabilirsiniz.

Uygulamayı buraya tıklayarak Android telefonunuza indirebilirsiniz.

5- InkWire Screen Share

InkWire uygulamasını kullanarak iki cihaz arasında bağlantı kurabilir ve bağlantı sırasında diğer telefonu kullanan kişi ile sesli sohbet edebilirsiniz. Bağlandığınız telefonda gezinebilir, düzenlemeler yapabilirsiniz.

Bağlantı kurmak için iki telefonda da InkWire Screen Share’ın yüklü olması gerekmektedir.

InkWire‘ı Android telefonunuza indirmek için buraya tıklayın.

Android: Android Cihazdan Bir Başka Android Cihaza Bağlanma ve diğer tüm konular hakkında sorularınızı bize forumumuz üzerinden yeni konu açarak iletebilirsiniz. Forumumuza gitmek için buraya tıklayın.