Kategoriler
Rehberler

Android: Kişilerin WhatsApp Durumlarını Kaydetme

Snapchat’ten sonra Instagram ve Facebook’da da kullanılmaya başlayan Hikayeler özelliği, WhatsApp‘ta da aktif. 24 saat süreyle Durum bölümünde yayınlanan hikayeler, WhatsApp kişi listenizde olan ya da telefonunda kayıtlı olduğunuz kişiler tarafından görülebiliyor. Bu tamamen kendi tercihine kalmış.

Android işletim sistemine sahip bir akıllı telefonunuz varsa WhatsApp’ta kişilerin 24 saat süreyle paylaştığı durumları, telefonunuza kaydedebilirsiniz. Kişilerin WhatsApp durumlarını kaydetmek için yazımızı okumaya devam edin…

Android: Kişilerin WhatsApp Durumlarını Kaydetme

Android akıllı telefonunuzda kişilerin WhatsApp durumlarını kaydetme işleminde Status Saver for WhatsApp isimli Google Play Store uygulaması size yardımcı olacak. Uygulamayı buraya tıklayarak akıllı telefonunuza indirebilirsiniz.

Status Saver for WhatsApp’ı telefona indirdikten sonra uygulamayı açın. WhatsApp’ta kişilerin paylaştığı fotoğraf ve videolar uygulama ana ekranında sıralanacaktır. İndirmek istediğiniz fotoğrafın veya videonun üzerine dokunun. Seçtiğiniz fotoğraf ya da video tam boyutuyla açılacak. İndir‘e dokunun ve indirme işlemini başlatın. “Dosya Kaydedildi” yazısı göründüğünde bu işlem başarıyla tamamlanmış demektir.


Uygulamayı kullanarak, indirdiğiniz tüm hikayeler, uygulama ana ekranında İndirilenler butonuna bastığınızda listelenir.

Android: Kişilerin WhatsApp Durumlarını Kaydetme ve diğer tüm konular hakkında sorularınızı bize forumumuz üzerinden yeni konu açarak iletebilirsiniz. Forumumuza gitmek için buraya dokunun.