Kategoriler
Rehberler

Instagram Hikayelerini Anonim Olarak İzleme

Instagram’da takip ettiğiniz kişilerin ya da profili ve hikayeleri herkese açık olan takip etmediğiniz kişilerin hikayelerini anonim olarak izleyebilirsiniz.

Instagram Hikayelerini Anonim Olarak İzleme

Instagram hikayelerini anonim olarak izlemek için bilgisayarınızda Google Chrome tarayıcısının yüklü olması gerekmektedir. Google Chrome’u buraya tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Google Chrome tarayıcısını açın ve Instagram IG Story isimli eklentiyi Google Chrome tarayıcınıza ekleyin. Instagram IG Story’i buraya tıklayarak Chrome’a ekleyebilirsiniz.

Eklentiyi Google Chrome’a ekledikten sonra tarayıcınızda Instagram’a gidin. Instagram’a buraya tıklayarak gidebilirsiniz.

Instagram’a giriş yapın ve Google Chrome tarayıcınızın ana ekranında yer alan arama çubuğunun sağ tarafındaki Instagram IG Story eklentisine tıklayın. Instagram hesabınıza giriş yaptığınızda, arkadaşlarınızın paylaştığı gönderileri göreceksiniz. Zaman akışının sağ tarafında da hikayeler yer almaktadır. Hikayeleri anonim olarak izlemek için hikaye izleme panelinin sağ üst köşesindeki göz simgesinin aktif olması gerekmektedir.

Hikaye izleme panelinin sağ üst köşesindeki gözü kapatırsanız, paylaşılan hikayeleri görüntülediğinizde, hikayeyi atan kişi attığı hikayeye sizin baktığınızı görür. Hikayelere bakmadan önce göz butonunun aktif olduğuna emin olun.


Instagram Hikayelerini Anonim Olarak İzleme ve diğer tüm konular hakkında sorularınızı bize forumumuz üzerinden iletebilirsiniz. Forumumuza buraya tıklayarak gidebilirsiniz.

Sağlıcakla kalın!