Kategoriler
Apps & Oyunlar

Twitter’da Art Arda Sıralanmış Tweet Atma

Twitter, yeni özellikleriyle kullanıcılarının daha sağlıklı gönderiler paylaşmasına olanak sağlıyor. İlk olarak Tweet’lerdeki karakter sayısı sınırlamasını kaldıran Twitter, “Başka Bir Tweet Ekle” butonu ile kullanıcının bir konuda yapacağı bilgilendirmeyi art arda yayınlıyor.

Twitter’da Art Arda Sıralanmış Tweet Atma

Twitter Web’te Art Arda Sıralanmış Tweet Atma

Twitter’da, ilk önce göndermek istediğiniz Tweet’i metin yazma kutucuğuna girin. Metin yazma kutucuğunun altındaki + işaretine tıklayın.

+ işaretine tıkladığınızda yeni bir Tweet ekranı açılacak. Bu da ilk Tweet’inizden sonra gelecek olan Tweet’tir. İstediğiniz kadar Tweet dizisi oluşturabilirsiniz.

Tweet dizinlerini oluşturduktan sonra Tümünü Tweetle‘ye dokunun. Oluşturduğunuz metinler profilinizde sırasıyla ve art arda paylaşılacaktır.

Twitter’ın Android ve iOS Uygulamasında Art Arda Sıralanmış Tweet Atma

Android veya iOS cihazda yer alan Twitter uygulamasını kullanarak da art arda sıralanmış Tweet dizini oluşturulabilirsiniz. Oluşturmak istediğiniz Tweet için ekranın Twitter uygulamasının ana ekranının sağ alt köşesinde yer alan butona basın ve metni oluşturmaya başlayın. Daha sonra metin girme panelinin sağ alt köşesindeki + işaretine tıklayın. Tweet dizinini oluşturduktan sonra Tüm Tweet’leri Gönder‘e dokunun.

Twitter’da Art Arda Sıralanmış Tweet Atma ve diğer tüm konular hakkında sorularınızı bize forumumuz üzerinden yeni konu açarak iletebilirsiniz.