in

Samsung Gear S3 Tizen 3.0 Batarya Sorunu Düzeltildi

Tizen 3.0 Batarya Sorunu

Geçtiğimiz ay Samsung Gear S3, Value Pack güncellemesi ile Tizen 3.0 almaya başlamıştı. Güncellemeyi alan kullanıcılar ise bataryalarının eskiye kıyasla daha çabuk tükendiğini rapor ettiler. Birkaç haftanın ardından şirket bu sorunu düzeltmek adına yeni bir yama yayınladı.

Sorunu çözen güncelleme her ülkede erişilebilir değildi – yalnızca Kanada’da yaşayan kullanıcılar yükleyebiliyordu.

Tizen 3.0 Batarya Sorunu

Avrupa’da ise Gear S3 için Tizen 3.0’ın dağıtılması yarıda kesilmişti. Zira raporlarda yine zayıf batarya probleminden bahsediliyordu. Şimdiyse dağıtımın tekrar başladığı ortaya çıktı. Güncellemenin içerisinde batarya problemini çözen bir düzeltme de var.

Henüz cihazınıza gelmediyse birkaç gün daha beklemeniz gerekebilir. Raporlara göre dağıtım gelecek ayın ilk haftasında son bulmuş olacak.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Okumuş olduğunuz bu içerik, daha önceden gelen ziyaretçilerimiz tarafından olumlu olarak değerlendirildi. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için siz de yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın. Ek bir bilgi daha verelim: Bu içeriğe şimdiye kadar 1 ziyaretçimiz değerlendirme yaptı ve değerlendirme ortalaması ise şimdilik 5,00 üzerinden 1,00.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...