Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android: Facebook Messenger Durduruldu Hatası ve Çözümü

Facebook’un anlık mesajlaşma uygulaması Facebook Messenger, arkadaşlarınızla tam sohbet anındayken durdurulabilir. Sorun Android‘den kaynaklıdır.

Facebook durduruldu hatası ve çözümü

Android: Facebook Messenger Durduruldu Hatası ve Çözümü

Facebook Messenger durduruldu.” hatasının çözümü için Android telefonunuzda Ayarlar’a gidin. Ayarlar’da listelenen seçeneklerden Uygulamalar‘a dokunun ve Uygulama Yöneticisi‘ne tıklayın. Uygulama Yöneticisi’nde, cihazınızda yer alan tüm uygulamalar görüntülenecektir. Bu ekrandan tüm uygulamalarınızı kaldırabilir, uygulamaların önbelleğini temizleyebilir, durmaya zorlayabilir ve depolama alanını değiştirebilirsiniz. Uygulamaların bulunduğu listeden Facebook Messenger’ı bulun ve üzerine dokunun. Daha sonra Önbelleği Temizle‘yi seçin ve akıllı telefonunuzu yeniden başlatın.

Yukarıda bahsettiğimiz tüm işlemleri telefonunuzda uygulamanıza rağmen halen daha “Facebook Messenger durduruldu.” hatası alıyorsanız, Facebook Messenger uygulamasını telefonunuzdan kaldırın. Ayarlar > Kilit Ekranı ve Güvenlik‘e gidin, Bilinmeyen Kaynaklar‘ı etkinleştirin.  Daha sonra akıllı telefonunuza Facebook Messenger’ın en güncel sürümünü APK dosyasını olarak indirin ve kurun.

Facebook Messenger’ın en güncel sürümlü APK dosyasını Android telefonunuza indirmek için buraya tıklayın.