Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android: AMOLED Ekranlar İçin Duvar Kağıtları

Amiral gemisi telefon üreticisi şirketlerin birbiriyle yarışması sonucu akıllı telefon üretiminde yeni teknolojiler kullanılmaya devam ediyor. AMOLED ekran teknolojisiyle donatılan amiral gemisi akıllı telefonlar, AMOLED ekranla birlikte çok şık bir görünüme sahip oluyor ve bunun yanı sıra ışıkları diğer ekranlara göre daha canlı gösteriyor. Tabii ki AMOLED ekran her zaman pozitif bir özellik sağlamıyor. Şarj konusuna gelince 1-0 geride kalan AMOLED ekranlı akıllı telefonlar, renkleri daha canlı göstermek için yoğun bir performans sergiliyor.

Her konuya olduğu gibi, AMOLED ekranlı akıllı telefonların şarj sorunu için de bir çözüm önerimiz var. Bu çözüm önerisi, telefonda yaşadığınız şarj sorununu ortadan kaldırmak için en etkili yöntemlerden birisi olabilir: Siyah rengin ağır bastığı duvar kağıtları! 

İlginizi Çekebilir:  İyi Bir Oyun Bilgisayarı Nasıl Olmalı?

Android: AMOLED Ekranlar İçin Duvar Kağıtları

AMOLED ekrana sahip amiral gemisi akıllı telefonunuz için siyah rengin ağır bastığı duvar kağıtları kullanmak, şarjınızın hızlıca tükenmesine engel olacaktır. Siyah renk ve cansız duvar kağıtları, sadece AMOLED ekranlı telefonlar için değil diğer ekran türlerine sahip telefonlar için de şarjın hızlı tükenmesini engelleyecektir.

İçinde 20’den fazla kategori ve birbirinden güzel yüzlerce duvar kağıdı bulunan uygulamanın ismi: Blacker: Dark & AMOLED Wallpapers. Uygulamayı buraya tıklayarak telefonunuza indirebilirsiniz.

Blacker: Dark & AMOLED Wallpapers’ta siyah renkte duvar kağıtları bulabilirsiniz. Siyah renkten hoşlanmıyorsanız da göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü uygulamada, kullanılmaya hazır halde bekleyen duvar kağıtları oldukça ilgi çekici.