Kategoriler
Rehberler

Android ve iPhone: Ekran Görüntülerini Birleştirme

Bir sohbetin ekran görüntüsünü aldığınızda bunları bir arada toplamak oldukça zordur. Kolaj uygulamaları, ekran görüntülerini birleştirebilir ancak bu konuda az sonra bahsedeceğimiz uygulama kadar başarılı olamaz.

Android ve iOS: Ekran Görüntülerini Birleştirme

Bir sohbetten aldığınız ekran görüntülerini birleştirirken görüntülerin birleştirildiğini anlayamayacağınız kadar başarılı bir uygulama olan Stich It! isimli uygulamayı telefonunuza indirin. Uygulamayı Android telefona indirmek için buraya, iOS telefona indirmek için buraya tıklayın.

Stich It’i telefonunuza indirdikten sonra telefonunuzda sohbetlerden aldığınız ekran görüntülerini uygulamada açın ve ilk olarak hepsini kırpın. Daha sonra seçtiğiniz fotoğrafları biraraya getirin. Birleştirdiğiniz görüntülerde dikiş izi kalmadıktan sonra düzenleyerek ve birleştirerek oluşturduğunuz ekran görüntüsünü telefonunuza kaydedin. Oluşturduğunuz ekran görüntüsünü uygulamadan direkt olarak paylaşmak istiyorsanız Share butonuna tıklayın ve ekran görüntüsü paylaşacağınız sosyal ağı seçin.

İlginizi Çekebilir:  iPhone için en iyi 7 fotoğraf kolaj uygulaması

Stich It isimli uygulama, kendi alanında başarılı bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde tüm ekran görüntülerini tek bir fotoğrafta toplayarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Ekran Görüntülerini Birleştirme ve diğer tüm konular hakkında sorularınızı bize forumumuz üzerinden yeni konu açara iletebilirsiniz. Forumumuza gitmek için buraya tıklayın.