Kategoriler
Konular

En İyi Açık Kaynak Kodlu Klavye Uygulamaları

Açık kaynak kodlu klavye uygulamaları, diğer klavyelerden farklıdır. Çünkü açık kaynak kodlu klavye uygulamalarını istediğiniz zaman istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Ayrıca açık kaynak kodlu klavyelerin bir artı yönü daha vardır. Bu klavyeler, diğer klavyelerin yaptığı gibi gizliliğinizi tehlike altına atmaz.

Android: En İyi Açık Kaynak Kodlu Klavye Uygulamaları

1- AnySoftKeyboard
AnySoftKeyboard uygulaması açık kaynak kodlu klavye uygulamasıdır. Bu uygulamayı Google Play Store‘da bulabilirsiniz. Uygulamayı Android telefonunuza indirmek için buraya tıklayın.

Normal bir klavye hangi özelliklere sahipse bu klavyede de o özellikler bulunmaktadır. Ayrıca bu açık kaynak kodlu klavyenin bir diğer güzel yanı ise klavyeye tema seçimi yapabilmenizdir.

2- Hacker’s Keyboard

Uygulamanın ismi sizi korkutmasın. Açık kaynak kodlu klavye uygulaması Hacker’s Keyboard, klavyeyi tüm dillerde kullanmanızı sağlar. Fn, ControlAlt, Tab gibi bilgisayar klavyesi tuşlarını bu klavyede bulabilirsiniz. Ayrıca F1, F2, F3 gibi fonksiyon tuşları da bu klavyede mevcuttur.

İlginizi Çekebilir:  iPhone sarı ekran sorunu çözümü

Hacker’s Keyboard’ı akıllı telefonunuza indirmek için buraya tıklayın.

3- BeHe Keyboard

BeHe Keyboard, açık kaynak kodlu klavye uygulamasıdır. Bu klavyede programlama düzeni ve kodlama yaparken işinize yarayacak ortak karakterler bulunmaktadır. Ayrıca BeHe Keyboard, klavyeyi kişiselleştirmeniz için oldukça iyi bir seçimdir.

BeHe Keyboard’ı indirmek için buraya tıklayın.

4- CompassKeyboard

CompassKeyboard, hareket ve kaydırma tuşlarını da klavyede bulunduran bir açık kaynak kodlu klavye uygulamasıdır. Bu klavyeyi kullanmak diğer klavyelere göre biraz daha zordur. CompassKeyboard’da klavyede yer alan özel karakterler ve diller arasında kolay geçiş yapabilirsiniz.

CompassKeyboard‘ı indirmek için buraya tıklayın.

Android: En İyi Açık Kaynak Kodlu Klavye Uygulamaları ve diğer tüm konular hakkında sorularınızı bize forumumuz üzerinden yeni konu açarak iletebilirsiniz. Forumumuza gitmek için buraya tıklayın.