Kategoriler
Rehberler

Samsung Galaxy S8’de Ana Ekranı ve Bildirim Çubuğunu Değiştirme

Orijinal Ürün Üreticileri (OEM), kullanıcıların, telefonunu özelleştirmesini telefona kök erişimi gerekmeden yapabilmesi için kendi tema motorlarını geliştiriyorlar. Böylece, yeni amiral gemileri Samsung Galaxy S8 ve Samsung Galaxy S8 Plus‘ta ana ekranı ve bildirim çubuğunu özelleştirmek de mümkün oluyor.

Samsung Galaxy S8’de Ana Ekranını ve Bildirim Çubuğunu Değiştirme

Samsung Galaxy S8 ve Samsung Galaxy S8 Plus’un ana ekranını ve bildirim çubuğunu değiştirmek için Substratum Theme Engine isimli uygulamayı telefonunuza indirin. Uygulamayı indirmek için buraya tıklayın. Uygulamayı indirmek için telefonunuzun 7.0 ve üzeri Android sürümüne sahip olması gerektiğini de unutmayın.

Samsung Galaxy S8 ve Samsung Galaxy S8 Plus’ta Android güncellemelerini kontrol etmek için Ayarlar’a gidin ve ekranı aşağı doğru kaydırın. Cihaz Hakkında‘nın üzerine dokunun ve Güncellemeleri Manuel Olarak İndir‘e tıklayın. Eğer cihazınız güncel ise ekranda herhangi bir güncelleme bildirimi gözükmeyecektir.

İlginizi Çekebilir:  WhatsApp'ta fotoğraf yükleme kalitesi nasıl değiştirilir?

Telefonu Substratum Theme Engine’yi indirerek kök erişimine gerek kalmadan özelleştirebilirsiniz. Ayrıca bu uygulamanın ek paketini de 1.99 USD’ye Google Play Store‘dan satın alırsanız tüm temalara ve bildirim çubuğuna sahip olabilirsiniz. Ek paketi indirmek için buraya tıklayın.

Amiral gemisi telefonunuzda sistem modlarını da telefonunuzda Root‘a gerek olmadan değiştirebilirsiniz. Sistem modlarını değiştirmek için telefonunuzda Substratum Samsung System Mods’u indirin. Uygulamayı indirmek için buraya tıklayın.

Samsung Galaxy S8 ve Samsung Galaxy S8 Plus’un Ana Ekranını ve Bildirim Çubuğunu Değiştirme hakkında tüm sorularınızı bize forumumuz üzerinden yeni konu açarak iletebilirsiniz. Forumumuza buraya tıklayarak gidebilirsiniz.