Kategoriler
Rehberler

Android: Hatırlatıcı Oluşturma

Hatırlatıcılar, akıllı telefonlar için önemli bir özelliktir. Hatırlatıcılar sayesinde gün içerisinde yapacağınız işleri unutmadan yapabilirsiniz. Hatırlatıcıları ayarlamak Android telefonlarda kolaydır ancak bir hatırlatıcı uygulaması bu görevi daha iyi yapar.

Android: Hatırlatıcı Oluşturma

Android telefonunuzun size hatırlatmasını istediğiniz şeyleri bildirim olarak yollaması için telefonunuza Remindee‘yi indirin. Uygulamayı indirmek için buraya tıklayın.

Remindee’yi telefonunuza indirdikten sonra açın ve uygulama ana ekranının sağ üstünde üst üste sıralanmış noktaya dokunun. Açılan küçük pencereden Yeni Hatırlatıcı Oluştur‘a dokunun. Daha sonra Remindee’nin size hatırlatmasını istediğiniz işi ve Bugün‘ün üzerine dokunarak günü, Saat‘in üzerine tıklayarak da saati belirleyin. Son olarak hatırlatıcının oluşturulması için Hatırlatıcıyı Kur‘a dokunun.

İlginizi Çekebilir:  Android için en iyi gökyüzü / uzay gözlem uygulamaları

Uygulama ana ekranının sağ üst köşesinde üst üste sıralanmış noktalara dokunarak ve açılan küçük pencerede Ayarlar‘a tıklayarak Remindee’de ayarlar yapabilirsiniz.


Bir hatırlatıcı oluşturarak, yapacağınız işlerin size istediğiniz zaman bildirilmesini ve hatırlatılmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca uygulamanın ana ekranında, hazırda bekleyen ve daha önce oluşturduğunuz hatırlatmaları görebilirsiniz.

Android: Hatırlatıcı Oluşturma ve diğer tüm konular hakkında sorularınızı bize forumumuz üzerinden yeni konu açarak iletebilirsiniz. Forumumuza gitmek için buraya tıklayın.