Kategoriler
Konular

Dünyanın En Sıra Dışı Akıllı Telefonları Listesi

Üretilmiş en ağır telefonun Samsung Galaxy Camera GC100 olduğunu biliyor muydunuz? 300g ağırlığa sahip olan bu telefon epey tıknaz olsa da OIS destekli 21 megapiksel optik zumu ve xenon flaşı ile tam anlamıyla bir kompakt kameradır.

Sıradışı Akıllı Telefonları
Samsung Galaxy Camera GC100

Yazımızda en beğenilmeyen cihazları aradan çıkardık – bu listedeki her şey tuhaf ancak duyulmamış değil. Vivo V7 (ve V7+) 24MP ön kamerayla geliyor. Arka kameradan 8MP daha fazla!

Vivo V7 (ve V7+)

Gionee M2017 en büyük bataryaya sahip akıllı telefon – tam 7000mAh bir güç bankası! Bu, sıralamadaki ikinci telefondan yaklaşık 1.000 mAh daha fazla ve hızlı şarj desteğine sahip olması sevindirici.

Gionee M2017

Lenovo P2 ise batarya dayanıklılığı şampiyonu – bir şarjla 149 saate kadar gidebiliyor. Büyük bir batarya ve verimli yonga setinin neler yapabileceğinin iyi bir örneği.

Lenovo P2

Şimdiye kadar test edilen en güçlü hoparlörler Huawei Mate 9 Pro‘da. Huawei bir şekilde 7.5 mm kalınlığındaki bir telefondan çok fazla ses çıkarmanın yolunu bulmuş.

Huawei Mate 9 Pro

Hafıza önemli. Asus Zenfone 2 Deluxe 256GB ve 400GB microSD ile geliyor.

Asus Zenfone Pro Deluxe

Geçen yıl haziran ayı itibariyle piyasa pek çok 8GB RAM ve 10 çekirdek işlemci bulunduran telefonlarla doldu. O nedenle bu durum artık sıradanlaştı.

En yüksek ekran yoğunluğuna sahip telefon Sony’nin Xperia Z5 Premium ve XZ Premium‘u (her ikisi de 5.5 “4K ekranla geliyor).

En yüksek çözünürlüklü kamera ise Nokia 808 PureView‘da tabii ki.

Nokia N8‘e değinmeden geçmek olmaz. Dünyada bir süre daha hiçbir telefon Nokia N8 kadar ses getirmeyecek.