Kategoriler
Rehberler

Samsung Galaxy Note 8 Şarj / Kapanma Sorunu ve Çözümü

3300 mAh batarya kapasitesine sahip amiral gemisi Samsung Galaxy Note 8, şarjı tamamen tükendiğinde diğer cihazlar gibi otomatikman kapanır. Samsung Galaxy Note 8’in şarjı tamamen tükendikten sonra, şarja takılsa dahi tekrar açılmamak için direnir. Samsung, Galaxy Note 8’de, kullanıcıların yaşadığı bu sorunla alakalı henüz bir bilgi vermedi.

Samsung Galaxy Note 8 Şarj / Kapanma Sorunu ve Çözümü

1- Şarja Takın

Samsung Galaxy Note 8’i şarja takın ve en az 30 dakika bekleyin. 30 dakikadan sonra telefonu tekrar açmaya çalışın. Telefon 30 dakika beklemesine rağmen halen daha tepki vermiyorsa bu süreyi uzatın.

2- İndirme Modu’nu Açın

Samsung Galaxy Note 8 şarj ve kapanma sorunun bir diğer çözümü ise İndirme Modu‘nu açmaktır. İndirme Modu’nu açmak için Ses Kısma + Bixby + Güç Düğmesi‘ne aynı anda basılı tutun ve bu mod açıldığında ses kısma tuşu ile yeniden başlatma seçeneğine gelin, güç düğmesi ile bu işlemi onaylayın.

İlginizi Çekebilir:  Google Haritalar'da Gece Modu'nu açma

3- Teknik Servis

İlk 2 çözüm işe yaramazsa son çare telefonu Samsung Hizmet Merkezi‘ne götürmektir. Telefonunuzun garantisi halen daha devam ediyorsa, Root işlemi yaparak telefonu garanti dışı bırakmadıysanız, Samsung, telefonu gerektiği takdirde yenileyebilir. Bu sorunun ortadan kalkması için sizlere sunabileceğimiz en kesin çözüm teknik servistir.

Samsung Galaxy Note 8 Şarj / Kapanma Sorunu ve Çözümü hakkında tüm sorularınızı bize forumumuz üzerinden yeni konu açarak iletebilirsiniz. Forumumuza gitmek için buraya tıklayın.