Kategoriler
Apps & Oyunlar

Facebook’ta Zaman Tünelinde Karşınıza Çıkan Gönderileri Paylaşan Kişi ve Sayfaları Erteleme

Dünyanın her yerinden milyonlarca aktif kullanıcısı olan Facebook, kullanıcılarını memnun etmek için elinden geleni yapmaya devam ediyor. Kurulduğu günden bu yana kendisine birçok yeni özellik ekleyen Facebook, zaman tünelinde kullanıcılarının karşı karşıya kaldığı Spam gönderileri ve rahatsız olduğu gönderileri de düşünerek kullanıcıları için, bu gönderileri erteleme özelliğini de kullanıcılarının kullanımına sundu.

Facebook hesap silme linki | Facebook hesabı nasıl silinir?

Facebook’ta Zaman Tünelinde Karşınıza Çıkan Gönderileri Paylaşan Kişi ve Sayfaları Erteleme

Facebook’ta dolaşırken zaman tünelinde karşınıza çıkan gönderi paylaşan kişi ve sayfaların gönderilerini bir daha zaman tünelinde görmek istemediğiniz de en mantıklı yol kişiyi arkadaş listesinden, sayfayı da takipten çıkartmak olabilir. Ancak bunları yapmak istemiyorsanız Facebook’un yeni özelliğini kullanarak kişi ve sayfaları erteleyebilirsiniz.

Facebook’ta Zaman Tünelinde Karşınıza Çıkan ve Sizi Rahatsız Eden Gönderileri Paylaşan Kişileri Erteleme

İlginizi Çekebilir:  İyi Bir Oyun Bilgisayarı Nasıl Olmalı?

Zaman tünelinde karşılaştığınız bir gönderiyi paylaşan kişiyi ertelemek için, kişinin paylaştığı gönderiyi zaman tünelinde bulun ve gönderi ekranının sağ üst köşesinde bulunan üç noktaya dokunun. Buradaki seçeneklerden 30 Günlüğüne Gizle seçeneğine tıklayın.

Facebook’ta Zaman Tünelinde Karşınıza Çıkan ve Sizi Rahatsız Eden Gönderileri Paylaşan Sayfaları Erteleme

Zaman tünelinde karşınıza çıkan ve sizi rahatsız eden gönderileri paylaşan Facebook sayfalarını ertelemek için, zaman tünelinde, sayfanın paylaştığı gönderiyi bulun ve gönderi ekranının sağ üstündeki üç noktaya dokunarak çıkan seçeneklerden 30 Günlüğüne Gizle‘yi seçin.

Ertelediğiniz kişileri ve sayfaların ertelenme süreleri 30 gündür. 30 gün geçmeden kişi ve sayfaların ertelenmelerini kaldırmak için, gönderilerini ertelediğiniz kişi ve sayfanın Facebook profiline gidin. Profilde bulunan Geçici Gizledin butonuna dokunun ve Geçici Gizlemeyi Bitir seçeneğine tıklayın.