Kategoriler
Rehberler

iOS: Mesaj Okumayı Engelleyen Çıkartmaları Ekrandan Kaldırma

iPhone‘da yer alan, iOS cihazlar arasında mesajlaşmayı sağlayan iMessage uygulamasında, mesaj yazarken veya bir mesaj alındığında mesajlarda kullanılan çıkartmalar konuşma baloncuğunu kaplar ve mesajın okunmasını engeller. Bu sinir bozucu durumu ortadan kaldırmak için yazımızı okumaya devam edin…

iOS: Mesaj Okumayı Engelleyen Çıkartmaları Ekrandan Kaldırma

iMessage uygulamasında gönderdiğiniz veya gelen mesajları okumayı engelleyen etiketleri ekrandan kaldırmak için ilk olarak iMessage’ı açın ve mesajın okunmasını engelleyen bir çıkartmanın olduğu konuşmaya gidin. Konuşmada, mesajı okumanızı engelleyen çıkartmanın üzerine basılı tutun ve Çıkartma Detayları‘nı seçin.

İlginizi Çekebilir:  iPhone'da bildirimlerin gecikmesi ve çözüm önerileri

Çıkartma Detayları’na tıkladıktan sonra açılan ekranda, mesajı okumanıza engel olan çıkartma ve yanında Görüntüle seçeneği yer alacak. Görüntüle seçeneğini sola doğru kaydırın ve Sil‘e dokunarak bu çıkartmayı mesajdan kaldırın.

Mesajı okumanıza engel olan çıkartmayı, mesajdan kaldırdıktan sonra bir daha geri getiremezsiniz.

iOS: Mesaj Okumayı Engelleyen Etiketleri Ekrandan Kaldırma ve diğer tüm konular hakkında sorularınızı bize forumumuz üzerinden yeni konu açarak iletebilirsiniz. Forumumuza gitmek için buraya tıklayın.