Kategoriler
Apps & Oyunlar

Snapchat’te Flappy Bird Filtresini Etkinleştirme

Snapchat‘te eğlenceli hikayeler paylaşmak için, uygulamanın size sunduğu çeşitli ve komik yüz filtrelerini kullanabilirsiniz. Her geçen gün filtreleri yenilemeye gayret gösteren Snapchat, bir zamanların video oyunu Flappy Bird‘i de yüz filtresi olarak kullanıma sunmuş.

Snapchat’te Flappy Bird Filtresini Etkinleştirme

Snapchat uygulamasında Flappy Bird filtresini etkinleştirmek için, bir bilgisayara ve Snapchat’in yüklü olduğu bir akıllı telefona ihtiyacınız var. Flappy Bird’i etkinleştirmeye ilk olarak bilgisayardan Flappy Bird Snapcode’u açarak başlayın. Flappy Bird Snapcode‘u açmak için buraya tıklayın.

Açılan ekranda yer alan Snapcode’u taratmak için telefonunuzdan Snapchat uygulamasına girin ve uygulamanın kamerasını kullanarak bilgisayar ekranında açık olan Flappy Bird Snapcode’un fotoğrafını çekin. Fotoğraf çekildikten sonra Snapcode taratıldıktan sonra uygulama bir onay kutucuğu yollayacak. Gelecek onay kutucuğundaki seçeneklerden, Flappy Bird’i 24 Saat Etkinleştir‘e dokunun.

Flappy Bird filtresini kullanmak için Snapchat kamerasını açın ve kamera açıldığında ekrana parmağınızla basılı tutun. Filtreler açıldığında Flappy Bird’de filtreler arasında yerini alacaktır. Flappy Bird’i seçin ve fotoğraf veya video çekmeye başlayın. Oyuna başlamak için ise ekrana bir kez dokunun.