Kategoriler
Haberler

Xiaomi Mi 7’yi MWC 2018’de Duyurmayabilir

MWC 2018’e doğru ilerlerken beklenildiği gibi endüstrinin tansiyonu artıyor. Sızıntılar bir sağdan bir soldan gelmeye başladı. Bu dönemde şirketler arası ilişkilerde ve şirket içi politikalarda sıra dışı şeyler yaşanabiliyor.  Bunlardan en büyük nasibi alanlar arasında Xiaomi listede başı çekiyor.

Geçen yılın aksine Xiaomi bu kez kesinlikle Barselona etkinliğinde yer alacaktı. Ancak şirketin yüksek rütbeli çalışanlarından birisi gizli kalması gereken bir bilgiyi açığa çıkardı; zira firmanın aslında büyük bir duyuru yapmayacağı öğrenildi.

Bunlara Mi 7 ve Mi Max 3 örnek gösterilebilir. Ancak hepsi bu değil. İçeriden bir başkasına göre dağıtım zincirindeki haberlerden ötürü firmanın Mi Mix 2S’in güncellenmiş bir halini sunacağı belirtiliyor ve bunun MWC’den önce gerçekleşeceği söylenmiş. Surge S2 çipsetinin gösteride tanıtılabilme ihtimali olabilirmiş.

İlginizi Çekebilir:  iOS 16 desteklemeyen iPhone ve iPad modelleri

MWC etkinliğini pas geçenler arasında LG’nin G7’si, HTC’nin U12’si ve Huawei’nin P11’i de bulunuyor. Düşünüldüğünde hiç kimsenin Samsung Galaxy S9’un veya Sony Xperia XZ Pro’nun gölgesinde kalmak istemiyor olması anlaşılabilir. Diğer taraftan HDM’den bazı büyük Nokia tanıtımları yapması bekleniyor.