Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android: En İyi Video Oynatıcı Uygulaması

Bazı Android cihazlarda video oynatıcısı olmadığı için telefona veya tablete indirilen, WhatsApp‘tan veya Bluetooth‘tan alınan videolar oynatılamaz. Videoların oynatılması için bir video oynatıcı uygulamaya ihtiyaç vardır.

Kapak resmi

Android cihazların uygulama mağazasında birçok video oynatma özelliğine sahip uygulama bulabilirsiniz. Ancak bu uygulamaların hepsi işini iyi yapmaz. Sorunsuz bir şekilde video izlemek istiyorsanız mutlaka iyi bir video oynatıcı uygulamasını telefonunuza kurmalısınız.

Android cihazınıza indireceğiniz video oynatıcı uygulaması hakkında geniş bir bilgiye ve sorun çıkartmadan çalışan bir video oynatıcı uygulamasına sahip olmak için yazımızı okumaya devam edin…

Android: En İyi Video Oynatıcı Uygulaması

Android cihazınızda yer alan videoları izlemek için Google Play Store‘dan indireceğiniz uygulamalar hakkında ince eleyip sık dokumak lazım. Tüm video formatlarını sorun çıkartmadan çalıştıran, Video Oynatıcısı isimli uygulamayı cihazınıza indirmek için buraya tıklayın.

İlginizi Çekebilir:  11 adet gizli Google oyunu

Video Oynatıcısı’nı telefonunuza indirdikten sonra telefonunuzda yer alan tüm formatlardaki videoları oynatabilirsiniz. Video Oynatıcısı’nın tüm formatlardaki videoları oynatma özelliğinin yanı sıra özel olarak belirlediğiniz videolara şifre koyma özelliği de vardır. Bu özelliği ile sizin ilginizi tamamen kendisine çekebilecek Video Oynatıcısı, gece ve gündüz modlarına da sahip. Gece ve gündüz modlarıyla video izlerken gözünüzün yorulmasını engelleyebilirsiniz. Uygulamanın en çok beğendiğim bir diğer özelliği ise video izleme ekranına tıkladığınızda açılan butonlar. Bu butonlardan video izleme ekranının tüm özelliklerini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Android: En İyi Video Oynatıcı Uygulaması ve diğer tüm konular hakkında sorularınızı bize forumumuz üzerinden yeni konu açarak iletebilirsiniz.