Kategoriler
Apps & Oyunlar

Samsung Galaxy S9 Duvar Kağıdını İndirin

Samsung Galaxy S9 duvar kağıdını indirip akıllı telefonunuzda kullanabilmeniz mümkün! Güney Kore merkezli teknoloji firması Samsung bilindiği gibi merakla beklenen yeni amiral gemisi akıllı telefon modeli Galaxy S9’u yakın zamanda duyuracak. Cihaz şüphesiz beklemeye değer teknik özellikler sunacak. Üst düzey akıllı telefonun çok sayıda yeni duvar kağıdı içermesi de muhtemel. Zaten cihaz teknoloji mağazalarındaki yerini aldığında akıllı telefondaki duvar kağıtları, zil sesleri ve benzer ögeler internet ortamında hızla yayılacaktır. Galaxy S9 akıllı telefonun stock duvar kağıtlarından birisi şimdiden internet ortamında dağıtılmaya başlandı.

Indir duvar kağıdı Samsung Galaxy S9, Samsung, Stok violet duvar ...

Samsung Galaxy S9 Duvar Kağıdını İndirin

Galaxy S9 Dedikoduları

Galaxy S9 akıllı telefonun 5.8 inç genişlikli AMOLED ekrana sahip olması bekleniyor. Ekran çözünürlüğü muhtemelen 2960 x 1440 piksel olacak. Cihaza Qualcomm’un üst düzey Snapdragon 845 yongaseti güç verecek. 4 GB RAM ve 64 GB kapasiteli dahili depolama birimi kullanılacak. Bu noktada RAM daha fazla olabilir. 12 MP çözünürlüklü ana kamera ve ön yüzde 8 MP çözünürlüklü selfie kamerası bekleniyor. 3700 mAh kapasiteli pil ve Android 8.0 Oreo işletim sistemi versiyonu bizlerle olacak. Çift SIM yuvası, LTE, Bluetooth, WiFi, OTG ve hemen her türlü sensör de elbette cihazda yer alacak.

Tüm bunların söylenti olduğunu ve cihazın teknik özelliklerinin kesin şekilde sızdırılmadığını belirtelim.

Samsung Galaxy S9 Stock Duvar Kağıdı

Akıllı telefonda yer alan stock duvar kağıtlarından birisi bu. Yüksek çözünürlüklü versiyonunu buradan indirebilirsiniz.