Kategoriler
Rehberler

Casper VIA M2 Root Atma

Casper VIA M2, üstün özelliklerine nazaran fiyatı ile dikkat çekiyor. Bu yazımızda Casper VIA M2 Root atma işleminin nasıl yapıldığını anlatacağız. Casper VIA M2 Root atma adımlarını gerçekleştirdikten sonra, kaldırılması mümkün olmayan uygulamaları kolayca kaldırabilirsiniz. Adımları uygulamaya başlamadan önce kişisel verilerinizi yedeklemeyi unutmayın. Bu işlem sonrasında telefonunuzun garanti dışına çıkacağını da belirtelim.

İndirmeniz gerekenler

KingoRoot’u buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Hazırlık

Size vermiş olduğumuz bağlantıdan KingoRoot programını telefonunuza indirin.

Root programını telefonunuza kurabilmek için öncelikle Bilinmeyen kaynaklar seçeneğini aktif etmeniz gerek. Bunun için Ayarlar menüsüne girin ve Güvenlik kısmına erişin. Sonrasında ise, alt kısımda yer alan Bilinmeyen kaynakları etkinleştirin.

İlginizi Çekebilir:  iPhone rehberini Excel'e VCF olarak aktarmak

Casper VIA M2 Root Atma

İlk olarak kurulumunu tamamladığınız KingoRoot programını açın.

Şimdi ise alt kısımdaki One Click Root butonuna basarak, Casper VIA M2 Root atma işlemini başlatabilirsiniz.

Birkaç dakika beklemeniz gerek. KingoRoot sizin için Root sonrası kullanabileceğiniz Superuser programını da kuracaktır.

Casper VIA M2 Root atma işleminiz başarıyla sonlandığında, ekranınıza ROOT SUCCEEDED yazısı gelecektir. Bunun sonrasında telefonunuzu yeniden başlatarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Konu hakkında sormak istediğiniz noktaları, forum sayfamızı ziyaret ederek uzmanlarımıza iletebilirsiniz.