Kategoriler
Rehberler

LG K7 Sıfırlama Sonrası Google Hesabı Sorunu ve Çözümü

LG K7 sıfırlama sonrası Google hesabı sorunu ve sorunun çözümü için ne yapabileceğinize bakacağız. Güney Kore merkezli teknoloji firması LG’nin ilgi gören akıllı telefon modellerinden K7’ye sahipseniz ve cihazı herhangi bir sebeple fabrika ayarlarına döndürdüyseniz ilk açılışta önceki Google hesabıyla oturum açmanız istenebilir. Bu hesabın parolasını anımsayamıyor olabilir, yeni bir hesapla giriş yapmak isteyebilirsiniz. Bunun için ele aldığımız aşamaları basitçe izlemeniz yeterli olacaktır.

LG K7 Sıfırlama Sonrası Google Hesabı Sorunu ve Çözümü

Öncelikle dil seçimini yapın ve Next seçeneğine dokunun.

Wi-Fi‘ı seçin, ağınıza bağlanın ve Next ile devam edin.

Bu ekranda sol alt kısımdaki geri butonuna dokunun. İki kez daha geri butonunu kullanın ve ilk ekrana dönün. Accessibility‘e girin, Yes‘e dokunun ve Motor & cognition ile devam edin.

Touch assistant‘ı etkinleştirin, sağ alttaki ikona iki saniye kadar basılı tutun. Açılan ekrandaki Home butonunu kullanın.

Google Chrome’a erişim sağlayabileceksiniz. Arama kutucuğuna Settings yazın ve Settings menüsüne gidin. Aşağı doğru kaydırma yapın, Apps menüsüne erişin.

Sağ üst kısımda yer alan ve üç noktalı simgeye sahip olan butona dokunun. Show system‘i seçin. Uygulama listesinden Setup Wizard‘ı bulun.

Üzerine dokunun, Disable butonunu kullanın ve Yes‘i seçin.

Güç tuşuna basılı tutun ve akıllı telefonu yeniden başlatın.

Cihaz yeniden başladığında karşınıza gelen sözleşmeyi kabul edin, I Agree seçeneğini işaretleyin ve Done‘a dokunun.

Artık sorununuz geride kaldı. Tekrar fabrika ayarlarına sıfırlama yapmanız gerekecek. Settings – General – Backup and Reset – Factory data reset – Delete all yolunu izlemeniz yeterli olacaktır.

Soru, yorum ve değerlendirmeleriniz için forum sayfamıza bekliyoruz.