Kategoriler
Haberler

ASUS ZenFone 5 İşlenmiş Görüntüleriyle İlk Kez Sızdırıldı

ASUS, 27 Şubat’ta Barselona’da bir ZenFone 5 duyurusu yapacak ancak şirketin geçmiş alışkanlıkları duyurulacak tek şeyin ZenFone 5 olmadığını gösteriyor. Her şeyden önce #backto5 etiketinin yalnızca ZenFone 5’e değil MWC’de tanıtılacak toplam cihaz sayısına işaret ediyor olma ihtimali söz konusu.

Öyle ki bu ZenFone 5’lerden bir tanesi üreticinin destek kılavuzunda ortaya çıktı. Telefonun 5.7 inç boyutunda 18:9 ölçeğinde ekran ile alüminyum bir gövde taşıdığı belirtilmiş. X00PD numarasına sahip olan telefonun gerçekte hangi modele işaret ettiği bilinmiyor. Ancak, micro USB bağlantı yuvasına bakarsak amiral gemisi olmayan bir cihaz izlenimi uyandırıyor.

İlginizi Çekebilir:  Instagram'daki tüm fotoğraflarınızı nasıl indirirsiniz?

Buna rağmen arkadaki bir çift kamera düzeneği düşük-seviye telefonlarda görmediğimiz bir şey. ASUS daha önce bir çift kameralı telefon hazırlamıştı; ancak bu nesilden başlayarak sensörlerini yan yana değil dikey olarak konumlandırmaya başladı.

Elimizde yalnızca bir sızıntı olduğunu düşünürsek, gerçek detayların üç hafta içerisinde ortaya çıkacağını söyleyebiliriz.