Kategoriler
Haberler

Sony Xperia XZ2 Yanlışlıkla Twitter Üzerinden Sızdırıldı

Meraklı bir müşteri İrlandalı taşıyıcı Three Ireland Care’in Twitter hesabına ufukta yeni bir Sony Xperia telefonunun olup olmadığını sordu. Mike isimli kullanıcı belirgin biçimde Xperia XA2’yi soruyordu. Buna karşılık İrlandalı servis sağlayıcı cihazın adının XA2 olmayacağını tweetledi, ancak devamında bunun XZ2 olacağını ve yakında satışa sunulacağını açıkladı.

Xperia XZ2 resmi olarak duyurulmamıştı, bu nedenle mesaj kısa bir süre sonra silindi. Xperia Blog kullanıcılarının sayesinde ekran görüntüsünden tweet’i tekrar görebiliyoruz.

Sony bu ayın ardından düzenlenecek MWC’de bir ya da iki yeni akıllı telefon duyurabilir. Xperia XZ2 ve olası Xperia XZ Pro iddiaları var ve bunların Xperia X Performance’ın yerini alacağı düşünülüyor. Detaylar hala kısır ancak MWC’ye yaklaştıkça daha fazlası ortaya çıkacaktır.

xperia xz2

Sony geçtiğimiz günlerde Xperia XA2, XA2 Ultra ve Xperia L2’yi CES’de duyurdu. Ancak kendilerinin daha üst düzey cihazları bir Avrupa duyurusuna sakladıkları tahmin ediliyor. Peki siz yakın zamanda en çok hangi Xperia cihazının duyurusunu bekliyorsunuz?